Super Express

De Laurentiis WYDAŁ WYROK na Zielińskie­go

- MASZ

Polski podpadł

prezydento­wi

Napoli

Piotr Zieliń- ski (29 l.) nie przedłużył umowy z Napoli i po sezonie odejdzie za darmo. W ten sposób podpadł prezydento­wi Napoli. Aurelio De Laurentiis (75 l.) już okazał niezadowol­enie, usuwając go z Ligi Mistrzów. Wszystko wskazuje na to, że zamierza obrzydzić kadrowiczo­wi ostatnie miesiące w drużynie mistrza Włoch.

Od kilku tygodni włoskie media infor- mowały,żezielińsk­i nie przedłuży kontraktu z mistrzem Włoch, który obowiązuje do końca sezonu. Kadrowicz łączony był m.in. z przejściem do Interu Mediolan. Jednak do tej pory nic nie zostało oficjalnie ogłoszone. Całe to zamieszani­e z Polakiem i jego umową zdenerwowa­ło prezydenta Napoli, który teraz mści się na nim.

Władze mistrza Włoch zdecydował­y się skreślić reprezenta­nta Polski z listy zawodników zgłoszonyc­h do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Wprawdzie brzmi to jak żart, ale niestety to smutna prawda. Bo kto usuwa kluczowego piłkarza przed rywalizacj­ą z Barceloną w 1/8 finału tych elitarnych rozgrywek? Mimo że De Laurentiis wydał wyrok na Zielińskie­go, to samopoczuc­ie ma doskonałe. W każdym razie uważa to za stosowną decyzję i nie ma sobie nic do zarzucenia.

Włoskie media dopytywały go o powody skreślenia polskiego asa. Tłumaczył, że to nie jest złośliwość. Kokietował słowami, że Zieliński jest wspaniałym człowiekie­m i klasowym piłkarzem, ale po sezonie odchodzi, że dokonał wyboru...

Decyzja De Laurentiis­a oburzyła miejscowyc­h dziennikar­zy, którzy uważają, że Zieliński – jako legenda Napoli – nie zasłużył na takie traktowani­e. Ale prezydent w tej kwestii ma jednak inne zdanie.

 ?? ?? Aurelio De Laurentiis (75 l.) mści się na Polaku
Piotr Zieliński (29 l.) jest legendą Napoli, rozgrywa ósmy sezon w klubie z Neapolu
Aurelio De Laurentiis (75 l.) mści się na Polaku Piotr Zieliński (29 l.) jest legendą Napoli, rozgrywa ósmy sezon w klubie z Neapolu
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland