Super Express

Chce ją szybko zaciągnąć przed ołtarz

- TUMM, APA

To musi być najprawdzi­wsza miłość. Ukochany Roksany Węgiel (19 l.), Kevin Mglej (27 l.), takbardzo świata poza nią nie widzi, że czym prędzej chce ją poślubić. Możliwe, że dojdzie do tego, gdy tylko Roxie zakończy przygodę z „Tańcem z gwiazdami”. Czyżby to się odbyło jeszcze przed wakacjami?

Wbrew pierwotnym planom, które zakładały zamążpójśc­ie pod koniec roku, zakochana para nie chce dłużej czekać. Jak udało nam się dowiedzieć to Kevin, o osiem lat starszy od Roksany producent muzyczny, ma nalegać na przyspiesz­enie ceremonii.

– On podejmuje większość decyzji dotyczącyc­h ich życia i teraz też nie będzie inaczej. Nie chce czekać do końca roku, jak pierwotnie zakładali. Woli poślubić Roksanę jeszcze wiosną! – mówi znajomy piosenkark­i.

Zakochana para, która wzbudza ogromne emocje w show-biznesie, zaręczyła się prawie rok temu.

– Zrobił mi strasznego „pranka” (żart – red.). To odbywało się w lesie, tylko w pięknym domku, cudownie zaaranżowa­nym. Wnętrze było bardzo artystyczn­e. W środku były rzeźby, było pięknie, romantyczn­ie. To był cudowny moment – wspominała zaręczyny zachwycona Węgiel w RMF FM.

Młodziutka wokalistka często podkreślał­a też w wywiadach, że religia jest ważnym elementem ich życia i nie wyobrażają sobie innego ślubu, niż kościelny. Widocznie Kevin uznał, że dalsze życie „na kocią łapę” z oblubienic­ą nie wchodzi w grę, bo postanowił o kilka miesięcy skrócić oczekiwani­e na wyśniony moment.

Obojgu marzy się klasyczna ceremonia, w tradycyjny­m stylu – bez większych ekstrawaga­ncji. Najważniej­sza dla nich jest rodzina, która ponoć bardzo cieszy się planami młodych.

Roksana Węgiel (19 l.) jeszcze w tym roku wyjdzie za mąż

 ?? ??
 ?? ?? Roksana Węgiel (19 l.) i Kevin Mglej (27 l.) są nierozłącz­ni. Ukochany lubi mieć piosenkark­ę na oku
Roksana Węgiel (19 l.) i Kevin Mglej (27 l.) są nierozłącz­ni. Ukochany lubi mieć piosenkark­ę na oku
 ?? ?? Para spotyka się od jesieni 2022 r. Świata poza sobą nie widzą
Para spotyka się od jesieni 2022 r. Świata poza sobą nie widzą
 ?? ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland