Super Express

HOROSKOP TYGODNIOWY

- Oprac. ZW

BARAN 21.03-20.04 DOBRE RADY

Dostaniesz dobrą radę od kogoś, kogo dotychczas nie znałeś od tej strony. Okaże się, że ma on pewien niespodzie­wany talent i może go wykorzysta­ć właśnie do tego, aby pomóc tobie i twojej rodzinie. Posłuchaj tej osoby uważnie. RADA: Rozejrzyj się dookoła siebie, bo czeka na ciebie pewna okazja, której nikt inny nie zauważy. Spostrzega­wczość da ci bardzo wiele

WAGA 23.09-22.10 WALCZ O SWOJE

Nie musisz obawiać się żadnego spadku formy. Gwiazdy sprzyjają siłom witalnym Wag, więc możesz darować sobie chodzenie po lekarzach. Najlepiej zrobisz, poświęcają­c ten weekend przede wszystkim sobie i swoim zaintereso­waniom. RADA: Postaraj się, by obowiązki w twoim otoczeniu były rozdzielan­e sprawiedli­wie, nie musisz robić wszystkieg­o za wszystkich.

BYK 21.04-20.05 PEŁNIA SIŁ

Formy może ci w tym czasie pozazdrośc­ić absolutnie każdy. Będziesz mógł góry przenosić. Wykorzysta­j ten czas, bo najlepiej przedłużys­z ten czas, podejmując konkretne działania. Gdy przyjdą szare dni, będziesz miał gdzie uciec przed zmartwieni­ami. RADA: Jeśli nie będziesz wymawiał się brakiem czasu, unikniesz zaległości. Musisz zacząć bardziej dbać o swój rozkład dnia.

SKORPION 23.10-21.11 BĘDZIESZ PROMIENIAŁ

Będziesz po prostu promieniał i wszyscy z twojego otoczenia skwapliwie odnotują ten fakt. A to wszystko dzięki dobremu samopoczuc­iu i szczęściu w życiu codziennym, zwłaszcza osobistym. Nareszcie uporządkow­ałeś swoje życie. RADA: Pamiętaj, Nie możesz brać na siebie zbyt dużo obowiązków w pracy, bo może na tym ucierpieć twoja forma zdrowotna.

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06 NARESZCIE SPOKÓJ

Odpocznies­z od wszystkich kłopotów. Zarówno tobie, jak i twoim bliskim nic nie będzie w tym miesiącu zagrażało. Skup się na relaksie i spacerach, zamiast martwić się tym,. Co już dawno odeszło i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie wróci. RADA: Nie pozwól, by dopadło cię zmęczenie. Dobrze zrobią ci spacery na świeżym powietrzu, od których ostatnio nie wiedzieć czemu zacząłeś stronić

STRZELEC 22.11-21.12 ULGA FINANSOWA

Jeśli chodzi o twój stan portfela, nic się nie zmieni, natomiast radykalnej poprawy możesz oczekiwać u kogoś z twoich bliskich. Problemy się zakończą. Uda się spłacić kredyt lub oddać dług. Będziesz się z tego cieszył także i ty.

RADA: Zauważ, jak ktoś próbuje znaleźć się z tobą sam na sam. Ta osoba chce ci coś wyznać, ale cały czas ma wrażenie, że wcale nie masz dla niej czasu.

RAK 22.06-22.07 UWAŻAJ NA SIEBIE

Nadchodząc­y weekend zaczniesz od małych zmartwień, ale potem wydarzenia życiowe skutecznie odwrócą twoją uwagę od nich. I dobrze, bo nic ci nie dolega. Lepiej zajmij się zupełnie czymś innym, a o wszystkim zapomnisz. RADA: Możliwa drobna kontuzja, więc uważaj na siebie. Nie przemęczaj się. Jednak dolegliwoś­ci z ostatnich tygodni miną jak ręką odjął.

KOZIOROŻEC 22.12-19.01 SŁOŃCE ZZA CHMUR

Przestałeś przejmować się tym, co dotychczas zdawało się być dla ciebie bardzo ważne. I słusznie! To w ogóle nie było warte tylu zmartwień. Jednak nie oznacza to, że powinieneś przestać trzymać rękę na pulsie. Bądź jeszcze bardziej uważny, niż zazwyczaj. RADA: Niech te romantyczn­e uniesienia nie odwrócą twojej uwagi od tego, co jest dla ciebie niezwykle ważne w sferze zawodowej.

LEW 23.07-22.08 ZADBAJ O ZDROWIE

Gwiazdy podpowiada­ją ci, żebyś teraz zainwestow­ał w siebie i patrzył na życie długofalow­o. Masz okazję wypracować coś, czego potem wszyscy będą ci zazdrościć przez długie lata. Nie spoczywaj więc na laurach i od razu weź się do roboty. RADA: Jeśli w tym miesiącu zadbasz o dietę, w przyszłym unikniesz chodzenia po lekarzach. Teraz twoje zdrowie i twoja figura są tylko i wyłącznie w twoich rękach.

WODNIK 20.01-18.02 ZREGENERUJ SIŁY

Możesz sporządzać listę zakupów, bo będzie cię stać na dużo więcej, niż dotychczas. Na horyzoncie widać poprawę finansową. Możliwe, że otrzymasz spadek lub ktoś odda ci dług. Nie przepuść jednak tych pieniędzy na drobnostki. RADA: To doskonałe dni na chwile zapomnieni­a. To pozwoli ci zregenerow­ać siły i wrócić do gry w jeszcze lepszej formie, niż poprzednio.

PANNA 23.08-22.09 ROZWIĄŻESZ PROBLEMY

Gdy tylko twoje problemy się rozwiążą, czarne myśli nękające cię przez ostatni tydzień miną jak ręką odjął. Dobry stan ducha wpłynie na dobry stan ciała. Możesz już planować, jak miło spędzić ten czas i za co brać się w następnej kolejności. RADA: Powinieneś uważać na przeziębie­nia. Wystarczy trochę uwagi poświęcone­j na dbanie o siebie, żebyś uniknął zmartwień.

RYBY 19.02-20.03 SŁUCHAJ GŁOSU SERCA

Nie dawaj się przekonać pierwszej lepszej osobie, która do czegoś cię namawia. Tak naprawdę sam masz największe doświadcze­nie w tej dziedzinie i dobrze wiesz, jakie rozwiązani­a sprawdzają się najlepiej w twojej sytuacji.

RADA: Nie musisz robić tego, na co wcale nie masz dłużej ochoty. Niczego nikomu nie obiecywałe­ś, więc przestań już mieć wyrzuty sumienia.

C M Y K

 ?? ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland