A Győr bejutott a döntőbe, a Fradi kiesett

Csíki Hírlap - - SPORT -

A címvédő Győri Audi ETO KC kettős győzelemmel jutott a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjébe, miután az idegenbeli sikert követően a negyeddöntő szombati, hazai visszavágóján is legyőzte a montenegrói Buducnost Podgoricát. A Ferencváros tíz góllal kikapott az orosz Rosztov-Don otthonában, így kettős vereséggel búcsúzott. Negyeddöntő, visszavágók: Győri Audi ETO KC–Buducnost Podgorica (montenegrói) 30–28 (15–15), továbbjutott a Győr, kettős győzelemmel, 56–48-as összesítéssel; Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria 32–22 (20–12), tj: a Rosztov, kettős győzelemmel, 63–51-es összesítéssel; Vardar Szkopje (macedón)–Midtjylland (dán) 32–25 (17–12), tj: a Vardar, kettős győzelemmel, 56–48-as összesítéssel. A Metz HB (francia)–Bukaresti CSM negyeddöntő lapzárta után fejeződött be. A Final Four sorsolását holnap, kedden rendezik a magyar fővárosban, a tornára pedig május 12-én és 13-án kerül sor a Papp László Budapest Sportarénában.