Alo!

Vinisijus podesio nišan

-

Oslabljeni Real, bez Ramosa i Varana, stekao je opipljivu prednost (3:1) protiv bledog Liverpula u prvoj utakmici četvrtfina­la Lige šampiona. Razigran je bio dvostruki strelac Vinisijus koji je u 27. i 65. minutu realizovao fantastičn­a proigravan­ja Krosa i Modrića. Strelac za 2:0 bio je Asensio (36) dok je tračak nade Klopovom timu doneo Salah pogotkom u 51. minutu.

Mančester siti je dugo vodio (De Brujne 19) protiv „milionera“iz Dortmunda koji se nisu predavali. Poništen im je regularan gol u 37. minutu, kada je Belingem ukrao loptu nespretnom golmanu Edersonu, ali je pet minuta pre kraja Marko Rojs uspeo da izjednači. Ipak, sjajni Foden je u poslednjem minutu doneo pobedu Gvardiolin­om timu pred sigurno uzbudljiv revanš u Nemačkoj.

??  ?? Sjajan tandem: Kros i dvostruki strelac za Real Vinisijus
Sjajan tandem: Kros i dvostruki strelac za Real Vinisijus