Delo (Slovenia)

Odmevna zmaga Kopitarjev­ih Kraljev

- Na predzadnje­m mestu v ligi ICEHL, premagal KAC (1:6; 0:1, 1:3, 0:2; Simšič), sedmi zaporedni poraz. v 27. minuti poskrbel reprezenta­nt Rok Tičar, skali Salzburg, Kopitarja Anžeta naša vodilna smučarka tehničnih disciplin Ana Bucik današnji slalom (15.00;

Hokejisti SŽ Olimpije ostajajo

potem ko jih je sinoči v Tivoliju ki je zmajem prizadejal

Za vodstvo gostov iz Celovca z 2:0 je igralcem več

ki je lahko s soigralci do konca dvoboja proslavil še kar štiri zadetke, za zadnjega je tudi podal, medtem ko je za Olimpijo edini gol dosegel Nik Simšič v 34. minuti.

Ljubljanča­ni bodo jutri (19.15)

že drugič v dobrem tednu obi

kjer so nedavno utrpeli najvišji poraz v sezoni z 0:7. J. K.

Resda tokrat vodilnega slovenskeg­a hokejskega asa

(na fotograiji) ni bilo med strelci ali podajalci, vseeno pa je zelo zadovoljen zapuščal ledeno ploskev. Los Angeles je namreč s 4:2 ugnal tekmece iz Las Vegasa, sicer že dolgo vodilne na lestvici zahodne konference NHL. Todd McLellan, trener Kraljev, ni skrival navdušenja ob pomembnih točkah, hokejisti iz Los Angelesa v zadnjih tednih nizajo dobre predstave in so zdaj kot 3. v konferenci pred imenitnim izhodiščem boja za uvrstitev v končnico. S. U. kot dan prej je bila zdaj

(na fotograiji) 14., seveda pa bo za njo pomembnejš­i

Povratnica po poškodbi je tokrat na uvodni progi odstopila, zaradi slabega počutja ni bilo na štartu. S. U.

»V Bormiu mi res ne gre. Na nekaterih odsekih sem bil na treningu že boljši, a na tekmi tega ni bilo videti.

obenem zdaj več pričakujem od superveles­laloma,« je Čater omenil današnji super G, ki se bo začel ob 11.30. Miha Hrobat zaradi prehudih bolečin v hrbtu ni nastopil. Končnega razpleta so se posebej veselili v avstrijske­m taboru.