TİM’de İsma l Gülle dönem

Özel Ekler - - ANASAYFA -

TİM' n 25' nc Genel Kurulu'nda, yapılan seç mle TİM' n yen başkanı da bell oldu. 439 delegeden 389'unun katıldığı seç mde oyların 149'unu alan İsma l Gülle, TİM' n 4'üncü Yönet m Kurulu Başkanı oldu. TİM Başkanı İsma l Gülle, “Bugünden t baren verd ğ n z bu görev s z n adınıza en güzel şek lde kullanacağım. Makam küçülecek, h zmetler büyüyecek" ded .

TİM'in 25'inci Genel Kurulu'nda, yapılan seçimle TİM'in yeni başkanı da belli oldu. 439 delegeden 389'unun katıldığı seçimde oyların 149'unu alan İsmail Gülle, TİM'in 4'üncü Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Seçimde Tahsin Öztiryaki 140, Oğuz Satıcı da 109 oy aldı.

Makam küçülecek h zmetler büyüyecek

Seçimin ardından bir açıklama yapan yeni TİM Başkanı İsmail Gülle, TİM'in en medeni seçimini gerçekleştirdiklerini söyledi. Gülle, “Bugünden itibaren verdiğiniz bu görevi sizin adınıza en güzel şekilde kullanacağım. Makam küçülecek, hizmetler büyüyecek. Kimse oyunun dışında kalmayacak” dedi. TİM'i söz verdiği gibi çok farklı bir kurum haline getireceğini ifade eden Gülle, “20 sene boyunca TİM'in her noktasında hizmet ettim. Bundan sonra da daha güçlü, proaktif ve yaratıcı olacağız. Kazanan ihracatçı oldu” diye konuştu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.