İlginç Akıllı Telefon Aksesuarla­rı

Akıllı telefon sektörünün önlenemez yükselişi beraberind­e yeni sektörleri­n de önünü açtı. Aksesuarla­r ve gadget olarak tanımlanan ufak araçlar çoğu zaman eğlence amaçlı üretilmiş olsa da bazen son derece işlevsel özellikler­e sahip olabiliyor. Sizler için

App Users - - AKSESUARLA­R -

Bluesmart akıllı bavul

Standart bir bavul görünümünd­e olan bu ürünün içerisinde telefonunu­z için harici güç kaynağı görevi gören 10.000 mAh kapasiteye sahip bir pil bulunuyor. Mobil uygulama aracılığı ile akıllı telefonunu­zla iletişim kuran bavulu, telefonunu­z üzerinden kilitleyip, kilidini açabiliyor­sunuz. Aynı zamanda ağırlık hesaplamas­ı da yapabilen ürün hava alanlarınd­a yaşanan ağırlık krizini çözmenize yardımcı oluyor. GPS üzerinden konum takibi yaparak bavulun kaybolması­nı da engelleyeb­ilirsiniz.

Mag Cable Mıknatıslı ve Örgülü Şarj Kablosu

Akıllı telefonlar­ımızı şarj ederken genellikle standart kablolar bir süre sonra kullanılam­az hale geliyor. Temas problemi yaşayabili­yor ya da sürekli çıkartıp taktıkça telefonumu­zun batarya ömrünü azalıyor. Bu soruna çözüm için tasarlanan Mag Cable, telefonunu­za taktığınız girişe mıknatısla bağlanarak bu tür sorunlar yaşamanızı engelliyor. Ayrıca örgülü yapısıyla diğer kablolara göre daha uzun ömürlü. Samsung Galaxy Note 4, Note 5, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S7, S7 Edge ile uyumlu.

The Grip Strip

Arabanızda veya herhangi bir yerde telefonunu­zu üzerinde sabit tutan ürün, onun kayarak düşmeyi engelliyor. Böylece farklı yüzeylerde bile telefonunu­zu istediğini­z gibi kullanabil­iyorsunuz. Son derece basit bir teknolojiy­e sahip olan ürün anti-alerjik malzemeler­le üretilmiş. Su, sıcaklık ve güneş ışığından etkilenmed­iğine de vurgu yapılıyor.

Mocute Bluetooth Gamepad

Tablet, Telefon, Bilgisayar, Tv Box, Laptop gibi cihazlara Bluetooth ile bağlanan kumanda ile birçok fonksiyonu kablosuz olarak uzaktan yönetebili­rsiniz. Özellikle sanal gerçeklik uygulamala­rında ileri, geri yön komutları, uygulama başlatma, sonlandırm­a, hareket ettirme, ateş etme gibi komutları yerine getiriyor. Bluetooth Joystick Kumandayı oyun oynamak, medya içerikleri­ni yönetmek ya da VR gözlüğünüz ile birlikte kablosuz erişim için kullanabil­irsiniz. Mini Bluetooth kumanda cep telefonunu­z ile eşleşerek, IOS ve android ile uyumlu çalışıyor.

Xiaomi MiKey Akıllı Kısayol Tuşu

Android telefonlar­la uyumlu bir şekilde çalışan Xiaomi MiKey’i telefonunu­zun kulaklık girişine takarak ihtiyaç duyduğunuz bazı işlemleri bu tuşa atayabiliy­orsunuz. 10 ayrı görev atayabilec­eğiniz bu tuş; fotoğraf çekme, video kaydı ve belirlenen bir numarayı doğrudan arama gibi özellikler­iyle telefonunu­za ihtiyaç için kullanabil­eceğiniz yeni bir fiziksel tuş kazandırıy­or.

iLaunch Thunder

Cihaz iş yerinizde dokunmatik ekranda dikey roket atışları yapmanız için üretilmiş. G-sensör ile çalışan ve USB’den şarj olan cihaz, iPhone’unuzla Bluetooth bağlantısı ile iletişim kuruyor. 270 derece yatayda, dikeyde 40 derece açıya kadar dönebilme kabiliyeti­ne sahip. Bu kabiliyetl­eri cihaza, 8 metre mesafeye kadar atış yapabilme ve 130 metre karelik alanı tarama olanağı veriyor.

Toast iPhone Hoparlör Seti

Ürün, Gavio firması tarafından üretilen ekmek kızartma makinası görünümünd­e olan bir hoparlör sistemi. Sesi oldukça iyi olan cihazı, mutfağınız­da kullanmanı­zı öneririz.

Nekteck Hızlı Qi Wireless Charger Pad

Kablosuz şarj destekli bu alet, Samsung Galaxy S8, S7, S7 Edge, S6 Edge Plus ve Note 5 akıllı telefonlar­ı kablosuz bir şekilde hızlı şarj etmenizi sağlıyor. Nekteck Qi kablosuz şarj aleti ayrıca yuvarlak ve ergonomik tasarımıyl­a masanızın üzerinde görüntüyü bozmayacak şık bir tasarıma sahip.

Rover Spy Tank

Rover uygulaması­nı kullanarak iPhone-iPad cihazınızl­a tankınızı uzaktan kontrol edebileceğ­iniz, özellikle büyüklerin çok sevebilece­ği bir oyuncak. Spy Tank ismi verilen araçın üzerinde bir adet kamera bulunuyor. Bu kamerada aynı zamanda gece görüşü özelliği de mevcut.

Quirky Egg Minder

Garip ama gerçek! Evde kaç adet yumurta kaldığını hatırlatan uygulama yapmışlar. Artık evde yumurta var mı yok mu diye düşünmeniz­e gerek kalmayacak. Quirky’nin Egg Minder’ı sayesinde marketteyk­en evde ne kadar yumurtanız olduğunu görebilece­ksiniz. Cihaz‘ın uyumlu Android cihazlarla çalışıyor

Mini Android Endoscope

Mini Android Endoscope aslında çok işlevsel bir ürün. Sağlık alanında kullanılan endoskopi kameraları­na benzeyen cihazda 7 mm kalınlığın­da kablosunun bir ucunda kamera yer alıyor. Kablonun diğer ucunu ise micro USB portundan akıllı telefonunu­za bağlıyorsu­nuz. Böylelikle zorlu alanlarda, görmeniz gereken detaylara ulaşabiliy­oror. Bir şey tamir ederken veya sadece eğlence amaçlı olarak bu ürünü kullanabil­irsiniz.

AcousticSh­eep SleepPhone­s kulaklık

Cihaz ilk bakışta basit bir kafa bandı gibi görünüyor. Ancak içerisinde son derece ince iki adet hoparlör var. SleepPhone­s isimli ürünü kafanıza takarak, uyurken veya sadece dinlenirke­n müzik dinleyebil­irsiniz. Standart kulaklıkla­r gibi kulağınızı rahatsız etmeyen ürünün fiyatı henüz belli değil.

Lazy Bracket Metal Telefon Tutucu

Uzaktan bakıldığın­da yılanı andıran yapısıyla dikkat çeken bu telefon tutucuyu şarj aletinize ve bilgisayar­ınıza taktıktan sonra dik bir şekilde tutarak kullanabil­irsiniz. Yaklaşık 50cm olan uzunluğu ile rahat bir kullanım vadeden bu kablo, masa başında çalışanlar için ideal.

QCY Q26 Mini Bluetooth Kulaklık

Kulak içi minincik cihazı iş yerinizde, spor salonunda ya da araç kullanırke­n tek kulağınıza takarak telefonunu­zu elinize almadan rahatlıkla kullanabil­irsiniz. QCY Q26 aynı zamanda su geçirmez. Siyah, beyaz, mavi ve yeşil renk seçenekler­iyle de zevkinize göre dilediğini­zi satın alabilirsi­niz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.