Techno Golf: Golf İçin Teknolojik Ekipman ve Uygulamalar

En iyi golf uygulamalarıyla golf performansınızı iyileştirin.

App Users - - IÇINDEKILER -

Golf yetenek oyunudur ve mümkün olduğunca az vuruşla 18 delik boyunca yapılan başlangıç, yaklaşma ve son vuruşların hedefe ulaşmasının ne kadar zor olduğu malumunuzdur. Her golfçü şimdi ve sonra küçük yardımlar alabilir, neden akıllı telefonunuzun bu konuda yapabileceklerine bakmıyor sunuz? Android ve iOS için par sayısının bir altı ve bir üstü arasındaki farkı yaratabilecek en iyi golf uygulamalarını seçtik. Seçilen uygulamalar ücretsizdir, hem iOS hem de Android sürümleri mevcuttur.

The R&A Rules of Golfs

İster golfte yeni olun ister olmayın, bir tartışmayı sonlandırmak istiyor, ya da bir başkasına öğretiyorsanız, telefonunuzda iyi bir kural kitabının bulunması yararlı olur. R & A 2004 yılında kuruldu, ancak adını St Andrews Kraliyet ve Antik Golf Kulübü’nden alıyor ve dünya çapında golfü desteklemeye ve tanıtmaya kendini adamış durumda. Bu basit uygulama, kuralları, tanımları, etik kuralları ve hatta bilginizi sınayacağınız bir sınavı bile içerir.

18Birdies: Golf GPS App

Bu uygulamayı bir GPS telemetre, dijital tabela ve istatistik izleyicisi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yan oyunlar, ödüller ve golf dünyası hakkında birçok haber sunuyor. Raundları bile paylaşabilir ve tabelada bir yer almak için yarışabilir veya rekabet edebilmek için yerel etkinliklerle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Apple Watch ve Android Wear’ı da destekler. Ücretsiz bir uygulamada daha fazla özellik bulmak için uğraşacaksınız.

Golf GPS by SwingxSwing

Bu popüler ücretsiz uygulama, kendi veritabanındaki binlerce golf alanı ile sağlam bir GPS telemetredir. Her delikteki yeşil mesafesinde size yardımcı olacak ve uydu görünümünden kaçınmak için engelleri ön plana çıkaracaktır. Ayrıca dijital bir skor tabelası olarak çalışır ve handikapınızı takip eder. Rüzgar hızı ve kulüp önerileri gibi ekstra bilgiler istiyorsanız ayda $4’a abone olabilirsiniz. Ayrıca, Apple Watch için desteği de vardır, böylece bileğinizden mesafeleri, par’ları ve skorları kontrol etmenizi sağlar.

Hole19

19. delik genellikle bir tur golften sonra gittiğiniz bir bardır, ancak burada, yararlı özelliklerle dolu kullanışlı bir ücretsiz uygulamadır. Sağlam bir GPS telemetre, dijital tabela, performans istatistiklerini izleme ve başlangıç vuruşlarını kontrol etme, indirimler bulma ve birçok golf alanından bir tur ayırma seçenekleri de var. Güzel, temiz bir arayüzle, ilerlemenizi gözleme ve canlı olarak bunu bir topluluğa gösterme yeteneği ile bu, kontrol etmeye değer bir golf uygulamasıdır. Ayrıca Apple Watch’ı destekliyor ve daha fazla özellikleri elde etmek için abone olabilirsiniz.

GolfNow: Tee Time Deals

Dünya çapında 6.000 ‘den fazla golf alanındaki turlar ve indirimli fiyatlar ve başlangıç vuruşları için bu uygulama idealdir. Doğrudan uygulamada rezervasyon yaptırabilir, golf alanı bilgilerini ve hakkındaki yorumları kontrol edebilir ve yakınınızdaki dersler için yol tarifi alabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda bir GPS telemetre, dört oyuncuya kadar dijital tabela ve istatistik izleme içeriyor. Ayrıca Apple Watch ve Android Wear’ı da destekliyor. Birkaç avantaj ve ödül sunan bir VIP üyelik seçeneği de var, ancak yıllığı $200.

Golf Live 24

Dünyanın dört bir yanındaki en büyük turnuvalardan en son skorlara bakan golf hayranları, bu ücretsiz uygulama sizi de kapsıyor. Skorlar, gerçek zamanlı olarak, round sonuçları ve oyuncu puan kartlarıyla verilir. Bu uygulama 100’den fazla golf turnuvasını kapsar, profesyonel golf dünyasında neler olup bittiğini öğrenmek için bağlantı sağlar. Ücretsizdir, ancak bazı reklamlara katlanmak zorunda kalırsınız.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.