Arıman Hırdavat, 2013’te pazarlamaya ağırlık verecek

Bölge Ekleri - - ESKİŞEHİR -

Makine ve hırdavat malzemeleri satışı konusunda, tüm resmi kurum ve özel sektör firmalarına hitap eden Arıman Hırdavat, satış mağazaları ve internet sitesiyle hizmet veriyor. Firma, 2013 yılında pazarlamaya ağırlık vererek, hizmet ağını genişletmeyi planlıyor

Arıman Hırdavat, Eskişehir ve Bursa’daki satış mağazaları ve sahip olduğu internet sitesiyle tüm Türkiye’deki müşterilerine 7/24 hizmet veriyor. Hırdavat ve makine satışı ile ilgili sektördeki tecrübesi ve güvenirliği ile tanındıklarını belirten Arıman Hırdavat Genel Müdürü Serhan Arıman, makine ve hırdavat malzemeleri satışı konusunda, tüm resmi kurum ve özel sektör firmalarına hitap ettiklerini dile getirdi. Arıman, 2013 yılında pazarlamaya ağırlık vererek, hizmet ağlarını genişletmeyi planladıklarını vurguladı.

Eskişehir’de 1969 yılında Nihat Arıman tarafından kurulan Arıman Hırdavat’ın son teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine hizmet verdiğini söyleyen Serhan Arıman, sektörün en iyisi olmayı hedeflediklerini vurguladı. Tecrübeli kadroları, ileriye dönük yatırımları, reklam ve bilişim merkezi ile sektörü yakından takip ettiklerini belirten Arıman, “Bu çalışmalarla hedefimize ulaşacağız” diye konuştu. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışından hareket ettiklerini ve bundan asla ödün vermediklerini dile getiren Arıman, sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterimize, taahhüt ettiğimizin üzerinde kalite ile hizmet etmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımızla birlikte bu konuda bir fikir birliği oluşturduk ve asla ödün vermiyoruz. Kurumsal kalite anlayışı oluşturduğumuzu ve bunu en temel sorumluluğumuz olarak benimsediğimizi belirtmek isterim. Yıllardır sektörün içinde, kaliteli hizmet vererek katkı sağlıyoruz, bunun hem firmamız hem de sektör adına iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum.” Taşıma ve kaldırma ekipmanları satışı için 2011 yılında Bursa’da Türkiye’nin ilk hırdavat ihtisas mağazasını açtıklarını belirten Serhan Arıman, Balıkesir, Bandırma ve Çanakkale’ye de hizmet ederek satış ağlarını genişlettiklerini söyledi. Satış cirolarını geçen yıla göre yüzde 30 artırdıklarının altını çizen Arıman, “Avrupa’da ve ülkemizde süregelen ekonomik sıkıntılara rağmen ciromuzu artırarak hedeflerimizin üzerine çıkmayı başardık. Önümüzdeki yıl ise pazarlama faaliyetlerini artırarak genişlettiğimiz hizmet ağını daha iyi yerlere taşımayı hedefliyoruz” dedi.

CİROSUNU YÜZDE 30 ARTIRDI

Eskişehir’in yanı sıra 2011 yılında Bursa’ya açtıkları ihtisas mağazasıyla Balıkesir, Bandırma ve Çanakkale’ye hizmet veren Arıman Hırdavat, 2012’de cirosunu geçen yıla göre yüzde 30 artırdı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.