Baldem Yapı, 2013’te bayi sayısını artırarak büyüyecek

Bölge Ekleri - - BALIKESİR -

Büyüme odaklı çalıştıklarını ve yurt genelinde 300 bayileri bulunduğunu vurgulayan Genel Müdür Bülent Fidan, 2013 yılında bayi sayısında 500’e ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti. Fidan, aylık duşakabin üretim kapasitelerinin 3 bin adet olduğunu kaydetti

Yurt genelinde 300’e yakın bayisi bulunan Baldem Yapı Market, 2013 yılı için bayi sayısını 500’e çıkarmayı hedefliyor. Duşa kabin ve banyo grubu ürünler ağırlıklı olmak üzere üretici bir firma olarak faaliyet gösteren Baldem Yapı Market’in Genel Müdürü Bülent Fidan, 2010 yılında kurumsallaşan firmanın Türkiye genelinde adını duyurmaya başladığını, yapmış oldukları yatırımlar ve bayi kanalıyla her geçen yıl daha da büyüdüklerini söyledi.

Firmanın satış, pazarlama ve dekorasyon alanında 2009 yılında faaliyete başladığını belirten Fidan, büyüme odaklı çalıştıklarını vurgulayarak, “Öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Projelerimizi 3 boyutlu hazırlıyoruz ve en son müşterilerimiz onayladıktan sonra işleme geçiyoruz ve bundan önceki bütün safhalardaki iş- lemlerde hiç bir ücret talep etmiyoruz” şeklinde konuştu. Aylık duşakabin üretim kapasitesi 3 bin adet olan firmanın Türkiye geneline satışlarında imaalatını yaptığı ürünlerin satışını stoklu yaptığını aktaran Fidan, başta Yunanistan olmak üzere çeşitli ülkelere ihracat da yaptıklarının altını çizerek, “2013 bizim ihracat yılımız olacak” açıklamasını yaptı.

Hedeflerinde Avrupa ülkelerinin olduğunu vurgulayan Fidan, iç pazarda da kendilerini daha çok göstermeyi amaçladıklarını kaydetti. İstanbul’da açtıkları yeni depo ve idari binalarından bahseden Bülent Fidan, “İstanbul bizim için çok önemli bir pazardır. Buraya yeni bir depo ve idari bina yatırımında bulunduk. Şu anda çok önemli projelerimiz mevcut. Bu önemli pazarda tadilat ve dekorasyon olarak hizmet veriyoruz. Tam anlamıyla tedarikçi bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz“diye konuştu. Bülent Fidan, hedef odaklı çalıştıklarını ve buna bağlı olarak her geçen gün daha da büyüdüklerini söyledi.

Türkiye genelinde ve özellikle İstanbul‘da adlarını duyurma hedefinde olduklarını dile getiren Fidan, “İstanbul’da şu anda 5 bin konutluk bir proje çalışması içindeyiz. Bu projede adımızı ülke geneline duyurup çalışmalarımızı tamamlayacağız. Proje bazında büyümek ve Türkiye çapında yapılan büyük inşaat projelerindeçalışmak istiyoruz“dedi.

“2013 BİZİM İÇİN İHRACAT YILI OLACAK“

Firmanın, Türkiye geneline satışlarında imalatını yaptığı ürünlerin satışını stoklu yaptığını belirten Bülent Fidan, başta Yunanistan olmak üzere ihracat da gerçekleştirdiğini vurgulayarak, “2013 bizim için ihracat yılı olacak” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.