TAVŞANLI BELEDİYESİ

Mustafa Güler

Bölge Ekleri - - ANASAYFA - Tavşanlı Belediye Başkanı

Göbel Termal Tesisleri, göreve geldiğimiz döneme kadar genellikle yöre halkının daha çok tercih ettiği, hak ettiği ilgiyi alamamış bir bölge durumundaydı. Bölgeyi ön plana çıkararak, ilçenin termal turizmde hak ettiğini alması için projelerimizi uygulamaya koyduk.

Son

yıllarda şehirleşme ve sanayileşme atağıyla ismini ülke gündeminde duyuran Tavşanlı, aynı büyümeyi termal turizm alanında da gösteriyor. Son beş yılda yapılan kalite ve hizmet geliştirme çalışmaları sayesinde bugün yepyeni bir hal alan Tavşanlı Belediyesi Göbel Termal Tesisleri, bölgesel gelişimin ardından ulusal anlamda tanınan ve tercih edilen bir tesis haline geldi. Göbel Termal Tesisleri, doğal sıcaklığı ve mineral yapısıyla tercih sebebi oluyor. Ayrıca tesislerin bulunduğu alanın oksijen yapısı ile de Türkiye’nin önemli yerlerinden biri konumunda. 2009 yılından sonra yenilenen konaklama ve sosyal alanları, bölgenin özellikle dinlenmek için tercih edilmesinde rol oynuyor. Doğa ile iç içe olan tesislerde, yatak ve hizmet kapasitesini artırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Göbel Termal Tesisleri, bölge için büyük avantaj. Bu avantajı hem halkımıza, hem de ekonomiye yarar sağlayacak şekilde değerlendirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Göbel Termal Tesisleri, göreve geldiğimiz döneme kadar genellikle yöre halkının daha çok tercih ettiği, kendi kabuğunun içinde kalmış ve hak ettiği ilgiyi alamamış bir bölge durumundaydı. İlçemizin tanıtımı ve gelişimi için giriştiğimiz çabalarda da,...

Kütahya, Türkiye genelinde nüfusu azalan bir il olmasına karşın Tavşanlı hızla büyüyen, mevcut nüfusunu muhafaza eden ve nüfusu da sürekli artan bir ilçe haline geldi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.