Yelda Atay Koçluk Çanakkale’de şube açacak

Bölge Ekleri - - ANASAYFA -

Koçluk, danışmanlık, tasarım ve eğitim hizmetleri olmak üzere birbirini destekleyen alanlarda eğitim ve seminerler düzenleyen Yelda Atay Koçluk ve Danışmanlık Merkezi, 2014 yılında kurumsal çalışmalarını artırarak, daha fazla sosyal sorumluluk projesinde yer almayı istiyor. Firma, aynı zamanda bu yıl içinde Çanakkale’ye şube açmayı hedefliyor.

Sektörde başarılı iki yılı geride bıraktıklarını vurgulayan Yelda Atay Koçluk ve Danışmanlık Merkezi firma sahibi Yelda Atay, koçluk, danışmanlık, tasarım ve eğitim hizmetleri olmak üzere birbirini destekleyen alanlarda birey ve organizasyonların öz potansiyellerini açığa çıkararak eğitim ve seminerler düzenlediklerinin altını çizdi. Kuruluş amaçları arasında yer alan en büyük faktörün uzmanlaştığı alanlarda ihtiyacı olan müşterilere değer katmak olduğunu dile getiren Atay, “Üretenler aynı zamanda tüketenlerdir’ sözünden yola çıkarak daha verimli, daha kaliteli toplumda yaşayabilmek adına bireylere ve kurumlara eğitimler, seminerler yoluyla ulaşmayı hedefliyoruz. Şirket olarak misyonumuz saygı, değişim, yaratıcılık, sorumluluk, dürüstlük ve güven doğrultusunda sürekli gelişmek” dedi. 2014 yılında proje bazlı çalışmalarını hızlandırmayı ve kurumsal çalışmalarını artırmayı istediklerini ileten Atay, ayrıca daha fazla sosyal sorumluluk projesinde yer almayı amaçladıklarının altını çizdi. Atay, yine bu yıl içinde Çanakkale’ye yeni bir şube açmayı planladıklarını vurguladı.

Bireysel destek olarak yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, hızlı okuma, hafıza teknikleri, NLP, KOBİ koçluğu, mental optimizasyon, NLP ile motivasyon, nefes koçluğu, diksiyon, beden dili ve iletişim eğitimleri gibi çalışmalarla yaşam kalitesini artırmaya yönelik uygulamaları bulunduğunu vurgulayan Atay, bununla birlikte sertifikalı koçluk eğitimleri düzenlediklerini sözlerine ekledi. Fidanoğlu İnşaat Yetkilisi Bülent Fidan, banyo grubunda birbirinden farklı ürünlere sahip olan firmalarının yeni mağazasında hizmet vermeye başladığını bildirdi. Fidan, “Oluşturduğumuz konsept ile müşterinin beğenisini kazanıyoruz” dedi. Ağırlıklı olarak seramik, vitrifiye, duşakabin ve banyo aksesuarları üzerinde hizmet verdiklerini anlatan Fidan, “2004 yılından itibaren markamızı koruduk ve bugüne geldik. Amacımız daha iyi hizmet için neler yapabiliriz bunu görmekti. Ağır sanayi bölgesinde yeni açtığımız mağazamızla birlikte özellikle banyo grubunda, birçok alanda hizmet veriyoruz. Perakende sektöründe başarımızı kanıtladık. Balıkesir ve bağlı il-

Fidanoğlu İnşaat, yeni mağazasında hizmet veriyor

çelerimizde bayilik olarak çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

“Yeni mağazamızda niş ürünler satıyoruz”

Yeni yerlerinde birçok ünlü markanın ana bayiliklerini aldıklarının bilgisini veren Fidan, “Yeni mağazamızda niş ürünler satıyoruz. Gelen müşterilerimiz farklı ürünleri burada bulabiliyor. Şirket prensibi olarak bütün müşterilerimizin mağazamızdan memnun ayrılması için çok iyi bir ekip kurduk ve gerekli bütün eğitimleri sağladık. Satış temsilcisi arkadaşlarımızdan tutun da sevkiyat sorumlusu arkadaşlarımıza kadar bütün ekibimizin tek bir amacı var. O da müşteri memnuniyetidir” şeklinde konuştu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.