LİMAK YATIRIM, UNDP EŞİTLİK MÜHRÜ’NÜ ALDI!
Limak Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Limak Yatırım, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından İş Dünyasında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Küresel Programı'nın tüm ilgili süreçlerini tamamlayarak UNDP Eşitlik Mührü Başarı Sertifikası'nı aldı. Böylece Limak Yatırım, sadece Türkiye'de değil, UNDP Avrupa ve Orta Asya Bölgesel Bürosu'nun kapsadığı bölgede de bu programı tamamlayarak başarı sertifikası almaya hak kazanan ilk ve tek şirket oldu.
2019 yılında programa başvurduktan sonra, Limak Yatırım yedi ana gereklilik açısından denetlendi: Kurumsal profil ve performans, işe alma, seçme ve işe yerleştirme, mesleki gelişim ve performans, ücretlendirme, işyerinde cinsel ve cinsiyete dayalı tacizin önlenmesi, ortak sorumluluk paylaşımı ile işyaşam dengesi ve kapsayıcı iletişim. Buna paralel olarak, konuyla ilgili mevcut eksiklikleri tespit etmek için toplumsal cinsiyete duyarlı bir kurumsal değerlendirme gerçekleştirildi. Bu değerlendirmelerin sonuçları doğrultusunda, kapsayıcı yöntemlerle iyileştirme önlemleri planlandı ve uygulandı. Üç yıllık yoğun bir çalışmanın ardından Limak Yatırım, 2022 yılında UNDP tarafından yeniden denetlendi ve 100 üzerinden 96,52 puan alarak Altın Kategori Ödülü'ne layık görüldü.
Program kapsamında Limak, fırsat eşitliği perspektifini uygulamak ve tüm politika, prosedür ve sistemlerin eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık vizyonuyla standartlaştırmak için Eşitlik Yönetim Sistemi’ni hayata geçirdi ve bir Eşitlik Komitesi kurdu. "Eşit İşe Eşit Ücret" prensibinin takibi, kadınların karar alma pozisyonlarına erişiminin teşvik edilmesi ve kadınların güçlenmesi ilkeleri uygulamaya dönüştürüldü.
Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, "UNDP'nin küresel çapta sunduğu bu program sayesinde Limak Yatırım bünyesinde Eşitlik Mührü
Programı'nı tamamlamak için yoğun çaba sarf ettik.
Tüm departmanlardan kadın ve erkek çalışanların katılımıyla bir Eşitlik Komitesi oluşturduk ve kurum içi eğitimler, çalışan anketleri, bireysel ve odak grup görüşmeleri yaparak eylem planımızı geliştirdik. Bu eylem planını başarıyla uyguladık ve yüzde 96,52 gibi yüksek bir puanla başarı sertifikası almaya hak kazandık. Bu konudaki ilk adımımız Limak Turizm Grubu'ndan başlayarak Grup bünyesindeki diğer şirketlere de yaymak olacak. Bu uygulamalarla hem Türkiye'de hem de daha geniş bir bölgede özel sektöre örnek olmak istiyoruz." dedi.
Limak Holding Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu ise, “Limak Şirketler Grubu’nun sürdürülebilirlik ve kadınının iş hayatındaki yerini güçlendirme hedefleri doğrultusunda, otellerimizde kadın çalışanların yüzdesini arttırmak 2023 yılı hedeflerimizin en başında yer almaktadır. Turizm grubu olarak işe alım ve terfilerde kadın çalışanların oranındaki artışların yıllık olarak takip edilmesi ve raporlanması, eğitim ve kariyer fırsatlarının genişletilmesi uygulamaları öncelikli hedeflerimizdendir. Turizm sektörüne ve tüm iş dünyasına örnek olacak bu değerli modelin geliştirilmesine öncülük etmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. ”dedi.