ÖZEL ETKİNLİKLER

Capital (Turkey) - Green Business - - Değişim -

SEMPOZYUM BASF, Creator Space programının bir parçası olarak Ludwigshafen, Chicago ve Şangay’da yüksek seviyeli üç bilim sempozyumu düzenleyecek. Fizikçi ve enerji siyasetçisi Steven Chu’dan kimyacı Jean-Marie Lehn’e kadar çeşitli disiplinlerden çok sayıda ünlü bilim insanını bir araya getirmesi planlanan sempozyumlar, bilim, siyaset ve kimya sektöründen bin 500’ün üzerinde konuğun katılımıyla gerçekleşecek.

BELGESEL F LM BASF’nin 150 yılını en ilgi çekici ve duygusal anlarıyla aktarmak üzere bir de belgesel film çekilecek. Ödüllü yönetmen Thomas Grube’un imzasını taşıyacak film, 2016 yılının Nisan ayında gösterime girecek. Filmin fragmanları, www.creator-space.basf.com adresinden de seyredilebilecek.

SOUNDS FOR 150 BASF’nin 150. yıl dönümü özel etkinliği, şirketin resmi kuruluş tarihi olan 23 Nisan 2015’te Ludwigshafen’deki genel merkezinde gerçekleştirilecek. Etkinlikte, dünyanın dört bir yanındaki BASF çalışanları tarafından kaydedilen ve besteci Michael Nyman’ın BASF’ye özgü bin 200’den fazla sesten faydalanarak düzenlediği ‘Sounds for 150’ bestesi de ilk kez konukların huzurunda icra edilecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.