Canon 800D

Farklk çekim tekniklerini içinde barkndkran Canon 800D, tasarkmk ve görüntü kalitesi göz önüne alkndkğknda, segmentine göre hayli iyi özelliklere sahip olarak karşkmkza çkkkyor.

CIO Turkiye - - ÜRÜNANALIZ -

Canon’un giriş üst sknkf modeli 800D, 24.2MP çözünürlükte APS-C CMOS sensör ve DIGIC 7 Görüntü işlemcisi ile geliyor. Performansk ile gayet iyi bir model olarak ön plana çkkan EOS 800D, giriş seviyesi fotoğraf makinesi almak isteyenler için deyim yerindeyse biçilmiş kaftan denilebilir. DIGIC 7 görüntü işlemcisi sayesinde fotoğraardaki kalitenin artmasknk sağlayan makine, saniyede 6 kare fotoğraf çekebiliyor.

Normal ISO değeri 25.600 ile sknkrlk iken 800D’yi H1 seçeneği ile 51.200

ISO’YA kadar genişletebiliyorsunuz. Netlik noktalarknda klasik 19 noktadan daha fazlasknk sunan 800D, 45 nokta af ile iyi bir bir netleme hkzk sunuyor.

Canon 800D modeli mobil uygulamask ile kullanabileceğiniz ve bağlantk olarak Wifi, Bluetooth ve NFC’YI kullanabileceğiniz bir cihaz. Ürünün tasarkmk ise yine segmentine göre oldukça iyi. Dokunmatik ekrandaki hassasiyet başarklk. Menüler araskndaki geçiş de güzel tasarlanmkş. Gövde yapksk muadillerine göre hayli iyi, taşkmak için oldukça iyi bir makine olduğu söylenebilir. Canon 800D sknkfkna göre; içinde birçok özelliği bir arada barkndkrkyor. Hem fotoğraf hem de video çekebilen 800D, görüntü kalitesi ile fotoğraf tutkunlark için gayet yeterli. Farklk çekim tekniklerini bir arada bulabileceğiniz cihaz, yaklaşkk 3 bin 700 liralkk €yatla satkşa sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.