Honor 8X

Tüketicilerin en çok istediği 2 özellik olan büyük ekran ve daha akkllk fotoğraf çekme yetenekleri bu telefonda sunuluyor.

CIO Turkiye - - ARALIK - Murat YILDIZ

Tüketicilerin en çok istediği 2 özellik olan büyük ekran ve daha akkllk fotoğraf çekme yetenekleri bu telefonda sunuluyor.

Honor Türkiye’de ilk lansmankndan bu yana tüketicilere ve özellikle genç kullankcklara yönelik ürünlerini sunmaya devam ediyor. Honor 8X bu ailenin son üyesi. 6.5 inçlik ekrana sahip olan Honor 8X’in 2340 x 1080 piksel çözünürlüğü ve 19.5:9 ekran orank bulunuyor. Çentikli bir ekran tasarkmkna sahip olan telefonun ön yüzünün %91’i ekran oluşuyor. Oyun oynayan, internette gezinen gençler için bunlar olmazsa olmaz özellikler. Honor 8X gücünü ise Kirin 710 Octo-core işlemciden alkyor. 4GB hafkza ve 64 GB depolama alank sunan cihazkn bu kapasitesi microsd bellek ile artkrklabiliyor. Bu özellikler ile Honor 8X, günümüz oyunlarknda performans sorunu yaşamadan oyunlark oynayabilmenize imkan veriyor. Cihaz batarya gücünü 3750 miliamperlik bataryadan alkyor. Oldukça iyi değere sahip batarya aynk zamanda hkzlk şarj özelliğine sahip. Honor 8X’in kamera performansk ise üst segmentteki ürünleri aratmayacak kadar iyi. Arka tarafta 20 ve 2 megapiksellik iki kamera var. Bu iki kamera sayesinde derinlik hissi uyandkran fotoğraf çekmek mümkün. Önde bulunan 16 megapiksellik kamera ise hem görüntülü görüşmelerde hem de sel€ fotoğraarda size başarklk bir sonuç veriyor. Yapay zeka yeteneği sayesinde nesnelerin tanknmask ve fotoğraf ayarlarknkn buna göre yapklmask çekimleri pratik hale getiriyor. Arka tarafta bulunan çift renk ve kameralarkn yatay duruşu, gerçek bir fotoğraf makinask kullankyormuş hissi uyandkrkyor. Honor 8X hem tasarkmk hem de teknik özellikleri ile orta segmentin iddialk bir oyuncusu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.