Veri kaykplark €lm konusu oldu! Güven ile Vas€ anlatkyor

Şirketlerin en büyük sorunlarkndan biri olan veri kaykplark, pek çok verinin tamamen yok olmaskna neden oluyor. Veri kurtarma ile ilgili en çok merak edilen sorularkn cevaplarknk veren Güven ile Vas€ €lmi bu konuyla ilgili akkllardaki tüm soru işaretlerin

CIO Turkiye - - GIRIŞ -

Dijital çağda herkesin başına gelebilecek bir sorun olan veri kaybı konusunda kullanıcılar ile şirketlerin hala yeterli bilince sahip olmayışı, pek çok önemli verinin tamamen yok olmasına yol açıyor. Hassas verilerini kaybedenlerin veri kurtarma süreci ile ilgili merak ettiği pek çok konu bulunuyor. Veri kurtarmayla ilgili en çok merak edilen sekiz sorunun cevabı Güven ile Vasfi filmiyle veriliyor.

Günümüzde pek çok kullanıcı veya şirket, fiziksel veya yazılımsal sebeplerle verilerini kaybederek önemli ölçüde zarar görüyor. Değerli verilerini kaybeden kullanıcıların kafalarında verilerinin nasıl geri getirileceği ile ilgili pek çok soru işareti oluştuğuna dikkat çeken Veri Kurtarma Hizmetleri, veri kurtarma hakkında kendilerine en çok yöneltilen soruların cevaplarını Güven ile Vasfi filmi ile anlatıyor. Güven ile Vasfi, veri kaybı yaşayarak panikleyen ve profesyonel veri kurtarma aşamalarının nasıl gerçekleştiğini öğrenmek isteyen kullanıcıların akıllarındaki soruları cevaplandırıyor.

Veri kaybknda naskl bir yöntem izleyeceksiniz?

Veri kurtarma hakkında en çok sorulan sekiz soruya cevap veren film, öncelikle hasarlı medyanın nasıl ulaştırılacağını, fiyat teklifinin nasıl belirlendiğini ve veri kurtarma garantisinin olup olmadığını anlatıyor. Filmin devamında veri kaybı durumda nasıl bir yöntem izleneceği, Veri Kurtarma Hizmetleri’nin eğitimlerinden nasıl haberdar olunacağı ve fidye yazılımı saldırıları ile cryptolocker’a çare olup olmadığı hakkında bilgi veriliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.