Ö Zyxel Multy X

İyi bir ağ çözümü olarak dikkat çeken Zyxel AC3000 Multy X, ister evde ister o€ste internet ağknk zk tüm ortama rahatlkkla taşkyabiliyor. Cihazkn en dikkat çeken özelliklerinden biri Amazon’un sesli asistank Alexa ile uyumlu olmask…

CIO Turkiye - - ANALIZ -

zellikle büyük evlerde görülen internet erişim problemlerine iyi bir çözüm olabilecek AC3000 Multy X, performans ve pratiklik açkskndan hayli dikkat çekiyor. Hem evler hem de o€sler için uygun bir ağ çözümü olan Zyxel Multy X, internet ağknk tüm ortama taşkyabilecek bir cihaz olarak ön plana çkkkyor. İkiz yönlendiriciler herhangi bir modem içermediği gibi mevcut modeminiz üzerinde kurulum sağlanarak kullanklan cihaz, Multy X adkndaki uygulama üzerinden kurulabiliyor.

Zyxel Multy X cihazlarkn her ikisinin de arkasknda üç adet Ethernet portu, 1 adet de modemi bağlamak için WAN portu yer alkyor. Her biri 1000Mbps destekli bu portlarkn yankna da yazkck veya diğer cihazlark bağlamak için 1 adet USB 2.0 bağlantksk konumlandkrklmkş. Cihazda ayrkca bir güç girişi ve reset butonu yer alkyor. Her bir cihaz 2.4 GHZ bant üzerinden 400 Mbps’e, 5 GHZ bant üzerinden 866 Mbps’e kadar veri transfer hkzlarkna sahip. 464 metrekareye kadar alank Wi-fi ağkyla kapsayabilen cihaz, aynk zamanda Amazon’un sesli asistank Alexa ile uyumlu olduğu için, internet bağlantknkz daha kontrollü hale geliyor. Zyxel Multy X, yaklaşkk olarak 2 bin 500- 3 bin TL aralkğknda bir €yat ile kullankckyla buluşuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.