KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ ANKARA’DA Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın üstlendiği “TroyaBir Anadolu Efsanesi”, bu akşam sanatseverlere sunuluyor.

İki yüz dansçının görev yaptığı gösteriyi, Ankara Congresium Salonu’nda, saat 21.00’den itibaren izlemek mümkün.

▶ ANKARA’DA, son dönemin sevilen seslerinden Manuş Baba bu akşam dinleyicilerle buluşuyor. Şarkıcı, Jolly Joker Ankara’da Başkentli hayranlarıyla bir araya geliyor. Konserin başlangıç saati 22.00.

▶ BURSA’DA bu hafta sonu sahne alacak gruplar arasında Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) da yer alıyor. MFÖ, akustik performansıyla, yarın akşam saat 20.30’dan itibaren, Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu’nda sahne alıyor.

▶ ESKİŞEHİR’DE popüler müziğin sevilen seslerinden Yaşar bugün dinleyicilerle buluşuyor. Yorumcunun eski ve yeni şarkılarından örnekler seslendireceği konser, 222 Park’ta gerçekleştiriliyor. Konserin başlangıç saati 22.00.

▶ GAZİANTEP’TE Devlet Tiyatrosu, Özen Yula’nın “Gayri Resmi Hurrem” oyununu seyircilere sunuyor. Rejisi de Özen Yula imzası taşıyan oyun, Onat Kutlar Sahnesi’nde bugün 20.00’de, yarın 14.00 ve 20.00’de seyredilebiliyor.

▶ İZMİR’DE caz yorumcusu ve bestecisi Fatih Erkoç, sevenleriyle bugün bir araya geliyor. Fatih Erkoç’un İzmir konseri, saat 20.30’dan itibaren Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda dinlenebiliyor.

▶ İZMİR’DE Devlet Tiyatrosu, bugün ve yarın, Moliere’in klasikleşmiş oyunu “Hastalık Hastası”nı izleyicilere sunuyor. Vladlen Alexandrov rejisiyle perde açan oyunu bugün 20.00’de, yarın 15.00 ve 20.00’de Konak Sahnesi’nde izlemek mümkün.

▶ KOCAELİ’NDE bugün sahne alacak isimler arasında Ümit Besen ve Pamela da var. Eski ve yeni şarkılarından örnekler seslendirecek olan ikilinin konseri, Hayal Kahvesi Kocaeli’nde saat 22.15’ten itibaren dinlenebiliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.