KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ ANKARA’DA bugün sahne alacak isimler arasında, popüler müziğin sevilen besteci ve yorumcularından Göksel de var. Sanatçının eski ve yeni şarkılarından oluşan karma bir repertuar seslendireceği konser, saat 22.30’dan itibaren Hayal Kahvesi’nde dinlenebiliyor.

▶ ANKARA’DA ekranların sevilen programlarından “Güldür Güldür” şov, seyircilerle buluşuyor. BKM organizasyonu olan gösteriyi bugün ve yarın, saat 20.30'dan itibaren Congresium Ankara'da izlemek mümkün.

▶ANTALYA’DA Devlet Opera ve Balesi, çocuk müzikali “Sihirli Dünya”nın prömiyerini 28 Şubat Çarşamba günü gerçekleştiriyor. Haldun Özörten’in yazdığı ve Reyhan Süme’nin sahneye koyduğu yapıtın başlangıç saati 11.00.

▶ İZMİR'DE Tiyatrokare'nin Schwarzkopf Professional sponsorluğunda sahnelediği yeni oyunu “Şen Makas”, bugün seyircilerle buluşuyor. Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda izlenebilecek olan komedi oyununun başrollerinde Melek Baykal, Veysel Diker ve Jess Molho var.

▶İZMİR’DE Ray Cooney’in ünlü komedisi “Kaç Baba Kaç”; bugün, yarın ve 25 Şubat’ta tiyatroseverlere sunuluyor. Oyunu Sahne Tozu Tiyatrosu’nda bugün ve yarın 20.00’de, 25 Şubat’ta ise 14.00’te izlemek mümkün.

▶KARABÜK’TE Savaş Özdural’ın yazıp yönettiği “Kadın Aklı Erkek Aklı” komedisi bugün perde açıyor. Tiyatro Akla Kara’nın prodüksiyonu olan oyun, saat 20.00’den itibaren Karabük 100. Yıl Kültür Merkezi’nde yorumlanıyor.

▶ SİVAS’TA Devlet Tiyatrosu, Curth Flatow’un kaleme aldığı ve Selçuk Sazak’ın sahneye koyduğu “Kendime Kıyamam”ı bugün, yarın ve 1 Mart'ta, Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde oynuyor.

▶TRABZON’DA Devlet Tiyatrosu, Peter Shaffer’in ünlü oyunu “Karanlıkta Komedi”yi bugün ve yarın yorumluyor. Komedi, Haluk Ongan Sahnesi’nde izlenebiliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.