KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ ANKARA’DA bu hafta sonu sahne alacak sanatçılar arasında popüler müziğin sevilen isimlerinden Levent Yüksel de var. Yüksel, bu akşam, Jolly Joker Ankara’da saat 22.00’den itibaren sahne alacak.

▶ ANKARA’DA “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” adlı gösteri, yarın akşam seyircilere sunulacak. Nilgün Belgün’ün tek kişilik oyunu, saat 20.00’den itibaren ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu’nda izlenebilecek.

▶ ANTALYA’DA Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, bugün ve yarın “Tarla Kuşuydu Juliet” oyununu seyircilere sunacak. Mall of Antalya’daki sahnede izlenebilecek oyun, her iki akşam da saat 20.00’de başlayacak.

▶ BARTIN’DA Can Gürzap, Cihan Ünal ve Mutlu Güney’i buluşturan “Sanat” oyunu, bugün Bartın’da yorumlanacak. Bartın Kültür Merkezi’ndeki oyun, saat 20.30’da başlayacak.

▶ HATAY’DA besteci-piyanist Fazıl Say, bugün bir resital verecek. Sanatçının yeni eserlerinden “Yürüyen Köşk”ü de yorumlayacağı resital, saat 17.00’den itibaren Antakya Meclis Kültür Merkezi’nde dinlenebilecek.

▶ KAYSERİ’DE bu hafta sonu dinlenebilecek isimler arasında Funda Arar da yer alacak. Türkiye turnesinde olan Arar, “Yoluma Düşen Şarkılar” konserini, bu akşam Kayseri Hilton’da saat 21.00’den itibaren verecek.

▶ MERSİN’DE Uluslararası Müzik Festivali, 29 Nisan’da Salut Salon Quartet’i dinleyicilerle buluşturacak. Konser, 29 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’den itibaren Mersin Kültür Merkezi’nde dinlenebilecek.

▶ SİVAS’TA Devlet Tiyatrosu, bugün ve yarın “Kendime Kıyamam” oyununu yorumlayacak. Yapıt, bugün 19.30’da, yarın 14.00 ve 19.30’da seyircilere sunulacak.

▶ TRABZON’DA “Benim Adım Feuerbach” oyunu bugün seyircilere sunulacak. Oyunu Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM Salonu’nda, saat 20.30’dan itibaren izlemem mümkün.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.