KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ANKARA’DA müziğin yeni isimlerinden Sena Şener, bugün dinleyicilerle bir araya geliyor. Sena Şener’in konseri, IF Performance Hall’de, bugün saat 21.00’den itibaren takip edilebiliyor.

▶ALTINOLUK’TA yeni albümünü geçen hafta çıkaran Kenan Doğulu, bugün müzikseverlerle buluşacak. Sevenlerine eski ve yeni şarkılarından oluşan bir seçki sunacak olan Doğulu, Altınoluk Amfi Tiyatro’da saat 21.15’ten itibaren sahnede olacak.

▶ ANTALYA’DA sevilen dans topluluğu Anadolu Ateşi, sanatseverlere gösterilerini sunmaya devam ediyor.

Anadolu Ateşi grubu, bugün saat 21.15’ten itibaren Aspendos Arena’da izlenebiliyor.

▶ ANTALYA’DA popüler müziğin sevilen isimlerinden Deniz Seki, bugün dinleyicilerle buluşacak isimler arasında yer alıyor. Seki’nin eski ve yeni şarkılarından hazırladığı bir seçkiyi yorumlayacağı konser, Jolly Joker’de saat 22.00’den itibaren dinlenebiliyor.

▶ AYVALIK’TA popüler müziğin sevilen isimlerinden Candan Erçetin bu akşam bir konser veriyor. Candan Erçetin’in eski ve yeni şarkılarıyla sahnede olacağı konseri, saat 21.15’ten itibaren Ayvalık Amfitiyatro’da dinlemek mümkün.

▶ BODRUM’DA müziğimizin usta isimlerinden Bülent Ortaçgil, bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Ortaçgil’in konseri, Tudors Bodrum’da saat 22.00’den itibaren takip edilebiliyor.

▶ ÇEŞME’DE bu akşam, “Cumhuriyetin Divası” Müzeyyen Senar’ın yaşam öyküsünü anlatan tek kişilik “Müzeyyen” müzikali izlenebiliyor. Şevval Sam’ın sahneye çıktığı müzikal, saat 21.15’te Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda başlıyor.

▶İZMİR’DE Ozan Çolakoğlu, yarın sevenleriyle buluşuyor. Çolakoğlu, Kafe Pi Beach Club'ta sahne alıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.