KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ ANKARA’DA son dönemin sevilen isimlerinden Buray, 9 Eylül’de müzikseverlerle buluşacak. Şarkıcı, Winner İncek’te saat 19.00’da sahne alacak.

▶ANTALYA’DA bu akşam Gökhan Tepe hayranlarıyla bir araya gelecek. Tepe’nin eski ve yeni şarkılarından seçmeler seslendireceği konser, Jolly Joker Antalya’da saat 22.00’den itibaren dinlenebilecek.

▶ BURSA’DA bu hafta sonu sahne alacak isimler arasında Levent Yüksel de yer alacak. Eski ve yeni şarkılarından seçmeleri Bursalılar için seslendirecek olan Yüksel, yarın, Jolly Joker Bursa’da saat 22.00’de sevenleriyle buluşacak.

▶ İZMİR’DE 87. Enternasyonal İzmir Fuarı kapsamında, yarın, Tiyatrokare’nin interaktif komedisi “Şen Makas” izlenebilecek. Sevilen isimleri bir araya getiren “Şen Makas”, İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde saat 20.00’de perde açacak.

▶ İZMİR’DE popüler müziğin sevilen isimlerinden Alpay, 11 Eylül’de sevenleriyle buluşacak. Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki konserin başlangıç saati 20.30.

▶KOCAELİ’NDE bugün sahne alacak gruplar arasında Pinhani de yer alacak. Sevilen grubun konserine Hayal Kahvesi Kocaeli ev sahipliği yapacak. Pinhani saat 22.00’de hayranlarıyla buluşacak.

▶ KAPADOKYA’DA dans grubu Anadolu Ateşi, bu hafta sonu iki gösteri sahneleyecek. Anadolu Ateşi, Perili Ozanlar Vadisi’nde yarın ve 9 Eylül’de sahne alacak.

▶ MUĞLA’DA Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars konseri bugün dinlenebilecek. Konser, Kempinski Hotel Barbaros Bay’da, saat 21.00’de başlayacak.

▶VAN’DA Gezginfest Van festivali, bugün başlayacak. Van Gölü kıyısında yer alan Gevaş Ada İskelesi yanında yapılacak olan festival, 3 gün sürecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.