KENTİNİZDE...

Dunya Extra - - BU HAFTA NE YAPSAK? -

▶ ANTALYA’DA bu akşam sevilen caz yorumcusu Birsen Tezer sahne alacak. Tezer, “Cihan” ve “İkinci Cihan” albümlerinde topladığı şarkılarını, saat 20:30’dan itibaren Holly Stone Performance Hall’de seslendirecek.

▶ ANTALYA’DA Afife ödüllerinden üç heykelcikle ayrılan “Bir Baba Hamlet” adlı oyun bu akşam izlenebilecek. Komedi tarzındaki yapıt, Konyaaltı Belediyesi Nâzım Hikmet

Kongre ve Fuar Merkezi’nde saat 20:30’da başlayacak.

▶ ANKARA’DA popüler müziğin deneyimli isimlerinden Mirkelam bu akşam sevenleriyle buluşacak. Mirkelam’ın konseri, saat 22:30’dan itibaren 6:45 KK Ankara’da dinlenebilecek.

▶ İZMİR’DE Devlet Tiyatrosu, “İkimizin Dünyası” oyununu bugün ve yarın seyircilere sunacak. Michael Frayn’ın kaleme aldığı oyun, bugün 20:00’de, yarınsa 15:00 ve 20:00’de Konak Sahnesi’nde izlenebilecek.

▶ KOCAELİ’NDE rock müziğin köklü gruplarından Duman bu akşam sevenleriyle buluşacak. Duman’ın konseri, Hayal Kahvesi Kocaeli’nde saat 22:00’de başlayacak.

▶KIRKLARELİ’NDE bu akşam Tiyatrokare’nin interaktif komedisi “Şen Makas” izleyicilere sunulacak. Oyun, saat 20:00’den itibaren Lüleburgaz Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde izlenebilecek.

▶KONYA'DA Devlet Tiyatrosu, sanatseverlere bugün ve yarın "Gün Anneme Gebe - Nefes" adlı oyunu sunacak. Yapıt, bugün saat 20:00'de, yarın 15:00 ve 20:00'de Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde izlenebilecek.

▶SİVAS’TA Devlet Tiyatrosu, bugün ve yarın “Geçmiş Zaman

Olur ki” adlı oyunu yorumlayacak. Aktör Münir Canar’ın kaleme aldığı, geleneksel tiyatromuzun ögelerinden beslenen "Geçmiş Zaman Olur ki", bugün 19:30’da, yarın 14:00 ve 19:30’da perde açacak.

▶ TRABZON’DA Devlet

Tiyatrosu, bugün ve yarın “İkinci El Cinayet”i oynayacak. Yapıt, bugün 20:00’de, yarın 15:00 ve 20:00’de Haluk Ongan Sahnesi’nde seyredilebilecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.