Bumerang Kartal'da yüzde 15 indirim fırsatı

Dunya Insaat - - Proje -

Özkartallar AŞ güvencesi ile Anadolu Yakası'nın önemli noktalarından Kartal'da yükselen Bumerang Kartal projesinde yatırımcılara yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Projede peşin alımlarda uygulanacak yüzde 15 indirim avantajı aralık ayına kadar devam edecek. 40 kattan oluşan Bumerang Kartal'da ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor. 8'inci kattan itibaren Adalar manzarasına hakim olan projenin çevresinde AVM'ler, adliye, hastane ve havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor. Bumerang Kartal Satış ve Pazarlama Müdürü Nur Eğilmez, yatırımcılara sundukları yüzde 15 indirim avantajı ile ilgili olarak, "Enflasyonla mücadelede biz de varız. Bu konuda konut sahibi olacak kişilerin yanındayız" dedi.

Bumerang Kartal projesi cephe tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bumerang şeklinden dolayı katların birbirini görmediği projede yatırımcılara kapanmaz koru alanı ve deniz manzarası keyfi sunuluyor. Doğa ile dost özellikleri ile dikkat çeken projenin cephelerinde kullanılacak camlarla yüzde 70'e varan oranlarda ısı kontrolü sağlanırken, depolanan yağmur sularıyla yeşil alanlar sulanıyor; ayrıca kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

Seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim gibi donatılara sahip olan Bumerang Kartal, 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırıldı. Kaba inşaatın tamamlandığı proje, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip, 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Bumerang Kartal'da ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılı, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor. Bumerang Kartal'da ofis ve daireler krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40'ı peşin, geri kalan yüzde 60'ı proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor. Ayrıca peşin alımlarda yatırımcılara yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.