Akıncıoğlu Şirketler Grubu, nitelikli projelere imza atıyor

Dunya Insaat - - Gaziantep Ve Şanlıurfa'yı İnşa Edenler -

İnşaat, turizm, enerji, tarım ve hayvancılık sektörlerinde 1992 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Akıncıoğlu Şirketler Grubu, inşaat sektöründe nitelikli projelere imza atmaya devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda önemli projeler yürüttüklerine değinen Akıncıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Akıncı, Gaziantep'te inşaat sektörüne yeni bir ivme kazandıracak Prime Cadde projesine başladıklarını söyledi. Bu yılın şubat ayında Prime Cadde projelerinin birinci etabına start verdiklerini belirten Akıncı, “İnşaatına başlamış olduğumuz Prime Cadde projesiyle Gaziantep'e ayrı bir yaşam alanı sunacağız. Projemiz tüm hızıyla devam ederken, mağazalar hizmete girecek olup, şehrimize yeni bir hareket katacak. Bu özel projemizin şehrimize yakışır bir yatırım olarak döneceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

“DoubleTree By Hilton, hizmet sunmaya başladı”

Akıncı, turizm sektöründe yenilikçi bir vizyona sahip olduklarına vurgu yaparak, yeni bir yatırımı daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Gruplarının, yaklaşık dört yıldır turizm sektöründe Gaziantep'te Divan Grubu ile devam ettiğini, bu yılın mayıs ayından itibaren de Hilton Grubu bünyesinde bulunan DoubleTree By Hilton markasıyla hizmet vermeye başladıklarını ifade eden Akıncı, “Otelimizde 108 oda, dört toplantı odası, iki farklı restoran ve bir adet fitness alanı bulunmaktadır. Gaziantep'e yeni bir ivme kazandıracak olan otelimiz gerek yerli turistlerin, gerekse yabancı turistlerin vazgeçilmez noktası olmaya devam edecektir. Misafir memnuniyetini her daim öncelik ilkesi edinerek üstün hizmet sergilemeye devam edeceğiz” dedi. Konuttan iş merkezlerine, otelden özel yapılara kadar yürütülen çok sayıda projeyi başarıyla tamamladıklarından bahseden Akıncı, şunları söyledi: “Akıncıoğlu Şirketler Grubu olarak genç, çalışkan, tecrübeli yönetim kadromuzla faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde çağın gelişimine uygun bir şekilde ticari hayatımıza devam etmekteyiz. Tamamladığımız her proje bize farklı tecrübeler ve kapılar açarken bulunduğumuz sektöre kaliteli yapılar sunmanın haklı gurunu yaşıyoruz.”

Akıncıoğlu'nun tamamladığı projelerden bazıları şu şekilde: Adam Eve Hotel, Rixos Premium Belek Hotel, Sheraton Urfa Hotel, Sheraton Ataköy Hotel, Viking Quality Resort&Spa Hotel, İstanbul 212 AVM, Rönesans Tower İş Merkezi, Ciner Grup Genel Merkez Binası, Gaziantep Sanayi Odası Binası, Dedeman Hotel Gaziantep, Asce Lüx Konutları, Asce İpekyolu Konakları, Kaplan Kardeşler Sitesi, Kaplan Konutları ve Irak'ta da Başbakanlık Binası.

Bekir AKINCI

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.