Beta Kapı, yurt dışında da hizmet veriyor

Dunya Insaat - - Izmir'i Inşa Edenler -

Son dönemde ihracata ağırlık verdiklerini dile getiren Beta Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan, Türkiye'nin içinde bulunduğu dönemde bu hamlelerin olumlu sonuçlarını aldıklarını ifade etti. Sektörde 35 yılı geçen tecrübeyle yollarına devam ettiklerini belirten Kızıltan, “Motorlu kapı sektöründe lider firma olarak Ege'deki hacimli ve nitelikli işlerin tamamına yakınına imza attık. Kamu ve özel sektörün açtığı ihalelerde de başarılı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Türkiye'nin içinde bulunduğu dönemde özellikle ihracat konusuna ağırlık vermenin önemini çok önceden gördük. Şimdi bunun olumlu sonuçlarını alıyoruz” dedi.

Çözüm ortağı olarak çalıştıkları inşaat firmalarının yurt dışı projelerinde de yanlarında olduklarını vurgulayan Kızıltan, “Dünyada mevcut tüm motorlu kapı ve yangın kapısı standartlarındaki değişim ve yenilikleri takip ediyoruz. Bu kapıların uygulanması ve servislerinin verilmesi konusunda personel eğitimine büyük önem atfettik. Sektörde daha nitelikli ürünler kullanılmasına yardımcı olduk” diye konuştu. “Gelişen trendler ve yenilikleri takip ederken hedefimiz, müşterilerimize en doğru ürünü en ekonomik fiyata sağlamak ve satış sonrasında en iyi servis ve hizmeti verebilmek” diyen Kızıltan, “Beta, müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden, uygun alternatifleri sunan yapısıyla yurtdışı projelerinde de tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası kalite normlarında iş yapabilmek için, kaliteli üretim ve personel eğitimine özen göstermek gerektiğinin de bilincindeyiz” dedi. 2018'in ilk ayında kalite yönetim sistem belgesini güncellediklerini vurgulayan Kızıltan, “Aynı zamanda satış sonrası hizmet yeterlilik belgemizin kapsamını genişlettik. Ayrıca, iş güvenliği konusunda personel eğitimlerine devam ediyoruz” bilgisini verdi.

"Hedefimiz, daha fazla üretmek"

Bugün bir fabrikanın ihtiyacı olan tüm kapı ve geçiş sistemlerini yaptıklarını paylaşan Kızıltan, “Burada otomatik kapı ve geçiş sistemlerinin yanı sıra yükleme rampaları da yapıyoruz. Ağırlıklı endüstriyel olarak çalışsak da konutlara yönelik çözümlemelerimiz de var. Gelişen trendler ve yenilikleri takip ediyoruz. Müşterilerimize en doğru ürünü en ekonomik fiyata sağlıyoruz. Satış sonrası en iyi servis ve hizmeti veriyoruz. Her şeyi biz yapacağız gibi bir iddiamız da yok. Kalitemize uygun çözüm ortaklarımız var. Bu mantıkla da Türkiye'de yüzde 100 yerli fotoselli cam kapıları üretiyoruz. Kendi markamızla da piyasaya sunuyoruz” dedi. Türkiye'nin potansiyeline, dinamizmine, insan gücüne her zaman inandıklarını ve güvendiklerini vurgulayan Kızıltan, tek hedeflerinin daha fazla üretmek olduğunu ifade etti.

Ali Rehai KIZILTAN

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.