Yeniköy Konakları İstanbul, ikinci etap satışa çıktı

Dunya Insaat - - Proje -

İstanbul'un tarihi dokusuna uygun projelendirilen Yeniköy Konakları İstanbul, Eyüpsultan-Alibeyköy Hasdal Kavşağı ile anayolların kesişim noktasında yükseliyor. Az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilen Yeniköy Konakları İstanbul'da ilgi gören birinci etabın ardından ikinci etapta yer alan 164 daire satışa çıktı. Emlak Konut GYO güvencesinde geliştirilen proje, iki metro hattı ile tramvay hattının ortasında konumlanıyor. Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alan Yeniköy Konakları İstanbul, özellikli konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede ayrıca; yeşil alanlar, bitişiğindeki 8 bin 500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar bulunuyor.

Aileler için geliştirildi

Konut alıcıları tarafından yoğun talep gören projenin birinci etabında 210 daire yer alırken ikinci etapta ise 164 konut bulunuyor. Aileler için geliştirilen geniş ve ferah dairelerin yer aldığı Yeniköy Konakları İstanbul'da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daire seçeneklerine yer veriliyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede daireler 80 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yüksek standartlarda donatı alanlarına sahip Yeniköy Konakları İstanbul'da alıcılara yeşillikler içinde stresten uzak ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.

Konut alıcılarına peşinde yüzde 15 indirim avantajının yanı sıra kredili alımlarda 120 ay yüzde 0.98 vade oranı uygulayan Yeni Yapı, yatırımcılara alternatif ödeme seçenekleri sunuyor. 3 bin 410 TL taksitle daire sahibi olunabilen Yeniköy Konakları İstanbul'da ödemeyi 24 ay erteleme seçeneği de yer alıyor.

Ulaşım ağları ile çevrili bir bölgede yer alıyor

Ulaşım açısından da son derece avantajlı bir noktada yer alan Yeniköy Konakları İstanbul; Alibeyköy Metro durağı ve tramvay hattı ile değer kazanıyor. Hasdal ve Tem Otoyolu'nun yanında, Eyüpsultan ile Göktürk'ün kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları İstanbul'dan; inşa çalışmalarının devam ettiği Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattı ile Alibeyköy-Eminönü tramvay hattının tamamlanmasıyla şehrin birçok noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Yeniköy Konakları İstanbul Levent ve Maslak'a 7 kilometre, FSM Köprüsü'ne 10 kilometre, Taksim'e 11 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 12 kilometre mesafede bulunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.