Evimetal, ürünlerini uluslararası kullanıcıların beğenisine sunacak

Dunya Insaat - - Söyleşi -

Evimetal, dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarlarından CERSAIE'de yeni ürünlerini ve iddialı ürün portföyünü sergileyecek. Duş kanalı, dekoratif profil, bitiş profili, yer süzgeci, radyatör ve havlupan ürünleri ile teknoloji, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi açısından inox yapı ürünlerinde önde gelen markalardan olan Evimetal, fuarda önemli üreticiler ile bir araya gelerek ürünlerini uluslararası kullanıcıların beğenisine sunacak. Fuarda Evimetal, yeni ürünleri; Wall Line, Trendline, Slimline serisi ve tüm ürünlerindeki gelişimleri sergileyecek.

Evimetal Satış Koordinatörü S. Ömer Altunç, Evimetal olarak CERSAIE Fuarı'na bu yıl beşinci kez katıldıklarını ve başta Slimline serisi olmak üzere, EN 1253 sertifikalı duş kanalı ve geliştirdikleri yeni kapak, sifon sistemleri ve profil grubunu sergileyeceklerini kaydetti. Altunç, "Dünyanın çeşitli yerlerinden, toplamda 62 ülkeden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz büyük ilgi görüyor. Ziyaretçilerimiz ile yaptığımız görüşmelerin ticari açıdan ve deneyim olarak Evimetal markasına ve sektörümüze büyük katkıları olduğuna inanıyoruz. Bu görüşmelerden ve fuarda katılımcı olan yerli-yabancı diğer üreticilerinin stantlarında sergiledikleri yeni ürünlerinden banyo sektöründeki yeni eğilimleri inceleme fırsatı bulup, sektördeki trendin inox yapı çözümleri ile geliştiğini gözlemliyoruz” diye konuştu.

“Küresel pazarda Türkiye’nin yeri güçleniyor”

Daha önceki fuarlarla kıyasladıklarında Türkiye'nin banyo sektöründe konumunu gittikçe güçlendirdiğini vurgulayan Altunç, “Firmamız Avrupa pazarına ihracatını sürekli olarak arttırarak fuara gelen ziyaretçiler tarafından daha tercih edilir ve güvenilir konuma gelmiş bulunuyor. Evimetal olarak yapı ürünleri teknolojisini elinde bulunduran Avrupalı firmalar ile kendi pazarlarında rekabet edebilir duruma gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu durumun artan bir ivme ile devam edeceğinden eminiz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.