İzocam, büyük projelere çözümleriyle hizmet sunuyor

Dunya Insaat - - Şirket Haberleri -

Türkiye'nin önemli projelerine hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeye devam eden İzocam, son dönemde Ankara, Aydın ve Adana'nın önde gelen projelerine ürün ve çözümleriyle hizmet sundu. Ankara Etlik Hastanesi, İncirliova Jeotermal Santrali ve Adana'da inşa edilen 01 Burda AVM gibi marka projelerin yalıtımında İzocam ve ürünleri tercih edildi.

Türkerler İnşaat tarafından inşasına devam edilen ve 1 milyon 215 bin metrekarelik bir alana yayılan Ankara Etlik Hastanesi projesi 2020 yılında tamamlanacak. Proje için tercih edilen İzocamflex, İzocam Camyünü Boru, İzocam Camyünü Klima Levhası ve İzocam Cephe Levhası, İzocam bayileri Timeks ve Entaş tarafından temin edildi. Projenin cephe uygulamaları ise Ankara Aluminyum; mekanik tesisat uygulamaları ise Aemec Mekanik, Atakon, Isımas ve Ertek firmaları tarafından gerçekleştirildi. 500 bin metrekare İzocamflex ve Camyünü Klima Kanalı Levhası, 1 milyon metre İzocam Camyünü Boru ve 100 bin metrekare İzocam Taşyünü Cephe Levhası'nın kullanıldığı projeye; İzocam tarafından mühendislik ve proje yönetim desteği de verildi.

3 S Kale Enerji AŞ tarafından inşaatı gerçekleştirilen, 50 MW'lik Jeotermal Santrali projesinde 30 bin metrekarelik İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi kullanıldı. Projenin malzemeleri, İzocam bayisi Himerpa tarafından temin edildi. Projenin uygulaması ise Teknopur AŞ firması tarafından gerçekleştirdi. Projeye İzocam tarafından, yalıtım mühendisliği desteği verildi.

Adana'da inşa edilen 65 bin metrekare alan üzerine kurulu 01 Burda AVM'nin klima ve tesisat yalıtımında 35 bin metre İzocam Taşyünü Boru, 20 bin metrekare İzocamflex Kauçuk Klima Kanalı Levhası ve 30 bin metre İzocamflex Kauçuk Boru ürünleri kullanıldı. Esas Gayrimenkul tarafından inşası gerçekleştirilen projenin yalıtım malzemeleri, İzocam bayisi Timeks tarafından temin edildi. Projenin uygulaması ise Birleşim Mekanik firması tarafından gerçekleştirildi. İzocam tarafından, projeye yalıtım mühendisliği ve proje yönetimi desteği verildi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.