Su yalıtımında liderlik hedefleyen ODE'den Ar-Ge ile iki yeni ürün

Dunya Insaat - - Şirket Haberleri -

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye'den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE Yalıtım'ın Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, su yalıtımında liderlik hedeflerine Ar-Ge çalışmaları sayesinde imza atacakları yeni ürünleriyle ulaşacaklarını söyledi. Bitümlü membran pazarında farklı talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla aralıksız çalıştıklarını kaydeden Akdemir, son olarak ODE Alüminyum Folyolu Membran ve ODE Granat Viyadük Membran ismiyle iki yeni ürün geliştirdiklerini, bu sayede bu alandaki iddialarını bir adım daha öteye taşıdıklarını ifade etti.

“Çatılar daha serin, yollar daha uzun ömürlü olacak”

Bitümlü membranda pazarın nabzını iyi tuttuklarını ve hızlı hareket ettiklerini vurgulayan Akdemir, “Ürün geliştirme çalışmalarımızı pazarın talep ve ihtiyaçları paralelinde yapıyoruz. Öncelikli hedefimiz, yakın gelecekte bitümlü membranda her segmentte ürün üretmek” diye konuştu. Yeni ürünleri hakkında bilgi de veren Akdemir, şunları söyledi: “ODE Alüminyum Folyolu Membran, çatı su yalıtımlarında, baca diplerinde, çatı derelerinde ikinci kat membran olarak kullanılıyor. Üst yüzeyi alüminyum folyo ile kaplanmış olan bu ürün, esnekliği ile tüm detaylara uyum sağlarken, güneş ışınlarını yansıtarak daha serin

çatılar ortaya çıkarıyor. ODE Granat Viyadük Membran ise, viyadükler, köprüler, tüneller ve karayolları inşaatlarında asfalt altında su yalıtım uygulamasında kullanılıyor. Üstüne serilecek asfaltın 140-150°C'deki sıcaklığına dayanıklı, yüksek sıcaklıklarda akmaya karşı yüksek mukavemete sahip bir ürün.”

Alüminyum Folyolu Membran Viyadük Membran

Ceylin AKDEMİR

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.