Asmalı Bahçe Şehir'de ilk etap teslimleri başladı

Dunya Insaat - - Inşaat -

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir projesi, Bahçeşehir'de 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Projede 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite yer alıyor. Asmalı Bahçe Şehir'de, ilk etap teslimleri eylül ayı içerisinde başlarken, tüm projenin ise 2020'de teslim edilmesi öngörülüyor.

Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise bir apartman bloğunda bulunan apartman dairelerinden oluşuyor. Asmalı Bahçe Şehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 metrekareden 214 metrekareye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir'deki bahçeli evlerin, 30 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Projenin içerisinde dört futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, iki adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hakim seyir tepesi, iki adet tenis kortu, bir adet basketbol/voleybol sahası, bir adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve bir adet de yetişkinler için aletli spor alanı bulunacak.

Ayrıca projedeki bin 800 metrekarelik kapalı sosyal tesiste, bir açık bir kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunacak. Alışveriş ihtiyaçlarını üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkandan oluşan bir alışveriş caddesi yerini alacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.