Düşler Vadisi Riva satışa sunuldu

Dunya Insaat - - Inşaat -

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek Düşler Vadisi Riva'da satışlara başlandı. Riva'nın doğal yapısı korunarak, 869 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen villa projesi, doğa dostu konseptiyle öne çıkıyor. Lansman öncesi döneme özel olarak 1 milyon 100 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkan projede alternatif ödeme planları da sunuluyor.

İlk etabında 509 villa inşa edilecek

Çevre ile uyum içinde tasarlanan villaları 1 milyon 100 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunan Yılmaz İnşaat, projenin ilk etabında 509 villa inşa edecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların yer aldığı projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor.

Natamam şekilde yapılacak villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği paketi satın alarak villasını hazır teslim alabilecek. Bölgenin ekolojik özelliğine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan projenin ilk etabı üç yıl içinde tamamlanacak. Bin 150 dönüm üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde park ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor.

İstanbul'un gelişim aksında örnek yapılaşma

Düşler Vadisi Riva, kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün hızla gelişen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası'nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak öne çıkıyor. İstanbul'un doğayla içe içe bölgesi Riva'da yükselen proje, 3'üncü Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yer alıyor.

38

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.