Kale Kilit, ürünlerini Essen 2018'de sergiledi

Security Essen 2018'de sergilendi

Dunya Insaat - - Inşaat -

Ev ve kabin kilidinden otel kartlı kilidine, çelik kasadan çelik kapı ve yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar çok çeşitli güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Kilit, Almanya'da gerçekleştirilen 23'üncü Uluslararası Güvenlik ve Afet Kontrol Fuarı “Security Essen 2018”e katıldı.

Güvenliğin entegre bir kavram olduğu bilinciyle birbiriyle konuşabilen ürün ve hizmetler geliştiren, aynı zamanda Türkiye ve yakın coğrafyanın entegre güvenlik sistemi sunan Kale Kilit, fuar konseptini de “Entegre Güvenlik Çözümleri” olarak belirledi. Bugünün ve geleceğin dünyasında huzurlu bir yaşam için tüketicilerinin güvenliğini odağına alan Kale, fuarda “Ticari Çözümler” ve “Konut Çözümleri” adı altında inovatif ürünlerini sergiledi. Bu kapsamda; Alarmlı Silindir, Akıllı Kilit, Cec Ailesi, Yüz Tanıma Ünitesi ve Kamera Sistemleri'ni tanıtan Kale, birbiriyle iletişim kuran akıllı entegre güvenlik çözümleriyle, ev ve iş yeri güvenliğini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Hırsızı eve girmeden kapıda durduruyor

Kale Kilit, dünya patentine sahip olduğu Alarmlı Silindir'e fark yaratacak yeni özellikler ekleyerek, ürünün yeni versiyonunu fuar kapsamında lanse etti. Kale Kilit Ar-Ge Mühendisleri tarafından geliştirilen ve silindirde devrim yaratan yeni Alarmlı Silindir, hırsızı eve girmeden kapıda durdurma özelliğine sahip. Design Turkey 2017 “En İyi Tasarım” ödülüne sahip ürün, kırıldığında 100 desibel seviyesinde ses çıkartarak çevreyi uyarıyor. Bu sayede de hırsızı dışarıda tutuyor ve olası hırsızlık olayları henüz yaşanmadan önleniyor. Alarmlı Silindirin en önemli özelliği ise günlük kullandığımız silindirler gibi bağımsız olarak çalışması. Bu özelliği sayesinde herkesin kolaylıkla erişebileceği ve sevdiklerini güvence altına alabileceği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Kale Kilit'ten yeni bir ürün: Akıllı Kilit

Kale Kilit tarafından geliştirilen Akıllı Kilit, sunduğu teknolojik alt yapı sayesinde ev ve iş yerine giriş çıkışı kolaylaştırırken güvenlikten de ödün vermiyor. Anahtar kullanma ihtiyacı olmadan, sadece yüz tanıma özelliğiyle kapının açılmasını sağlayan Akıllı Kilit; mobil aplikasyon, uzaktan kumanda, kartlı ya da parolalı giriş ile göz ve parmak izi okuyucularla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Kapı çekildiğinde devreye giren otomatik kilitlenme fonksiyonu sayesinde anahtar çevirmeye gerek kalmadan kapı kendiliğinden kilitleniyor. Sahip olduğu panik çıkışı özelliği ile kapı kilitliyken, kola basarak hızlıca çıkış imkanı sunuyor.

Yüz Tanıma Ünitesi ile sorunsuz güvenlik

Kale Kilit tarafından son teknolojiyle geliştirilen “Yüz Tanıma Ünitesi” Kale Akıllı Kilit'in yanı sıra tüm elektronik kilitlerle de uyumlu çalışma özelliğine sahip. Kimlik tespit etmenin en güvenli yolu olan yüz tanıma sistemi, kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Yüz tanımaya ek olarak kart ya da parola ile de giriş yapılabilen sistem, ev ve iş yeri güvenliği için kullanımının yanı sıra personel takibi yapmak ve kapı geçişlerini kontrol etmek amacıyla da kullanılabiliyor.

Kale Alarm tarafından Kale Güvenlik Sistemleri çatısı altında satışa sunulan Kale markalı kamera sistemleri, hem iş yeri ve hem de ev kullanıcılarına hitap ediyor. Kameralar, geliştirilen özel yazılım sayesinde akıllı telefonlar ve web üzerinden izlenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar ev ya da iş yerlerini canlı olarak izlerken, kayıt etme özelliği ile de kaçırdıkları anları daha sonra izleme imkanı buluyor. Yüksek çözünürlüklü ve full HD kalitedeki Kale Kamera Sistemleri, bu özelliği sayesinde gereksinim duyulan durumlarda, yüzlerin, plakaların ve diğer göstergelerin net bir şekilde belirlenmesine imkan veriyor. Ayrıca kullanıcılara Kale Alarm güvencesi ile satış sonrası desteği sunuluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.