CS Alüminyum Group, inovasyona ağırlık veriyor

Dunya Insaat - - Inşaat -

CS Alüminyum Group, bu yıl itibariyle imalatında alüminyum renk ve kullanıma uygun çeşitliliği artırdı. Ticari ürünlerinde yeni bağlantılarla hizmetini genişleten firma, özellikle yangın çelik kapı sektöründe, kilit sisteminde ve menteşe ile fitil alanında fiyat ve kalitesi ile tercih edilen firma olmayı hedefliyor. Hem kurumsal kimlik imajında hem de ürün gamında çalışmalar yapan CS Alüminyum Group, müşteri portföyünü genişletmeyi planlıyor.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde, 650 metrekare kapalı alan üzerinde faaliyet gösteren CS Alüminyum Group‘un sahibi Cengiz Seda, tesislerini modern teknoloji ile donattıklarını ve yıl bazında 36 bin takım alüminyum çelik kapı kanat profili üretim kapasitesine sahip olduklarını kaydetti. Seda, “Bünyemizde ticaretini yapmış olduğumuz çelik kapı üretim piyasasında kullanılmak üzere yardımcı malzeme olarak kilit, menteşe, kapı kolları, fitil çeşitlerine ait gruplar ile birlikte yapıştırıcı grubunu da işletmemiz bünyesinde bulunduruyoruz. 2018 yılı itibariyle imalatımızda

alüminyum renk ve kullanıma uygun çeşitliliği artırıp ticari ürünlerde yeni bağlantılarımızla hizmetlerimizi artırdık. Özellikle yangın çelik kapı sektöründe gerek kilit sisteminde gerekse menteşe ve fitil alanında fiyat ve kalitesi ile yakından görülmeye değer ürünlerimiz ile tercih sebebi olacağımıza inanıyorum” dedi. Firma, kendi bünyesinde barındırdığı grafik ve Ar-Ge tasarımlarıyla 3 boyutlu, yenilikçi, çağdaş ve ileriyi hedefleyen çalışmalar yapıyor.

Kapı kanat profili ile 2016 yılında ticarete başlayan firma, zaman içerisinde model ve renk çeşitlerini artırıp, çelik kapı piyasasına girdi. Üretim alanındaki plan ve hedeflerini paylaşan Seda, “Daha verimli tasarımlar, güvenilir ürünler, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen geniş ve doğru bir ürün yelpazesi ve uygun maliyetle kaliteli üretim yapmayı istiyoruz. Ürün ve hizmetlerimizle; iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceğinin şekillendirilmesinde rol almayı hedefliyoruz. Gelecek planlamamızdaki adımlarımızı başarıyla gerçekleştiriyor olmanın vermiş olduğu iç huzuru ile birlikte kalitemizden ödün vermeden ilerlemek ve iç piyasada pazar payında yer almak doğrultusunda adımlar atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup satış sonrası hizmetler anlamında da hızlı çözümler sunacağız” diye konuştu.

“Teknolojik yapılanmaya önem veriyoruz”

Çalışanların katılımı ile kendini yenileyen ve ekip çalışmasına önem veren firma, müşterilerinden gelen geri bildirimlere göre yeni politikalarını belirliyor. Uluslararası geçerli belge ve sertifikalar alarak işletmesini büyütmek istediğini belirten Seda, “Deneyimlerimiz ile sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, gerek çelik kapı sektöründe gerekse alüminyum sektöründe yüksek hassasiyete sahip son teknoloji tezgahların dahil olduğu kapsamlı ve yüksek kapasiteli makinelere ve teknolojiyi büyük bir ustalıkla kullanan bir ekibe sahibiz. İşini sahiplenen insanlarla çalışıyoruz ve bizde onlar için her şeyin en güzelini istiyoruz. İş sağlığı ve güvenliğine özel önem veriyor, çalışanlarımızın her anlamda güven ortamında çalışmasını istiyoruz. İş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı işçilerimizin çalışma ortamını düzenli olarak gözlemliyoruz. Ayrıca çevreye duyarlı ve doğal kaynaklarımızı korumaya yönelik çalışmalarımız da var” şeklinde konuştu.

Cengiz SEDA

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.