KILIÇOĞLU, DEĞİŞEN TRENDLERE GÖRE HİZMET YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

Dunya Insaat - - Araştirma -

Eskişehir’de 1927’den bu yana kiremit üreten Kılıçoğlu Kiremit, değişen trendler doğrultusunda hizmet yelpazesini genişleterek çatılarda seçme özgürlüğünü müşterilerine veriyor. Çatı yenileme ve renovasyonda da alternatifli ürünlerle uzman hizmet veren Kılıçoğlu, Megaron Çatı Teknolojileri markasıyla çatıda yeni nesil çözümler de sunuyor. Kılıçoğlu’nun Türkiye çapında oluşturulan uzman bayi ağıyla anahtar teslim ve garantili çatı hizmeti verdiğini hatırlatan Kılıçoğlu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Osman Özaydemir, uzman bayilerin ücretsiz keşif hizmetiyle yeni ve değiştirilmek istenen evin çatılarının keşfini yaptığını söyledi. Özaydemir, “Ücretsiz olarak yapılan keşif sonrasında alternatif çözümler içerisinde müşterinin çatısına en uygun malzeme saptanarak, uzman bayiler tarafından çatılar yapılıyor ve yapılan çatılara beş yıl Kılıçoğlu garantisi veriliyor” dedi.

“Çatı yenileme önemli detayların atlanmaması gereken bir süreçtir” diyen Özaydemir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çatının uzun ömürlü olması için ısı ve su yalıtım çözümlerinin yanında çatının en çok problem çıkaran bölümleri olan baca ve duvar dibi, mahya altı gibi detayların doğru çözümlenmesi gerekir. Megaron Çatı Teknolojileri uzman bayileri tüm bu konulara özen göstererek çatı keşfi yapar. Çatı yapma süreci de bu uzmanlığın devamı olarak profesyonelce uygulanır ve anahtar teslim hizmet verilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.”

Çatıda seçme özgürlüğü sunuyor

Megaron Çatı Teknolojileri ürün gamında farklı modelde ve renklerde kiremitler bulunduğuna işaret eden Özaydemir, “Farklı ebat, renk ve modelde olan teknolojik ürünlerin markası Megaron kiremitlerin yanında kil kiremitler ve rustik görüntüsüyle çatılara farklı bir estetik katan Anadolu Medeniyetleri serisiyle müşterilerimize çatıda seçme özgürlüğü sunuyoruz. Megaron Çatı Teknolojileri, Kılıçoğlu kiremitleriyle birlikte alternatif çatı kaplama malzemeleri ile sektöre çok fazla seçenek sunuyor. Megaron Çatı Teknolojileri Megaron S ve Megaron V kiremitleriyle farklı modelde ve renkte kiremitte çok çeşitli ürünlerimiz var. Alternatif renkli kiremitler ve modeller, çatıda ısı ve su yalıtımı için entegre çözümler, çatıdan enerji üretimi için güneş panelleri Megaron Çatı Teknolojileri ürün gamında bulunuyor. Piyasaya sürülen havayı temizleyen

kiremit Ecotitanium ile Türkiye’de bir ilke imza atan Megaron Çatı Teknolojileri yenilikçi ve fark yaratan çatı çözümleri ile sektöre yön veriyor” diye konuştu.

Yılın çatı kaplaması seçilen Ecotitanium kiremitlerinin tercih edilen bir ürünleri olduğuna işaret eden Özaydemir, “Teknolojik bir ürünümüz olan Ecotitanium kiremitlerimiz, özel titanyum kaplamasıyla havayı temizlerken, açık renkli yapısıyla küresel ısınma ile de mücadele ediyor. Megaron Çatı Teknolojileri ürün gamında bulunan ve tercih edilen diğer bir ürünümüz olan Megaron Ultra ise, özel dizaynı sayesinde geleneksel kil kiremidin üstün özelliklerini modern çatılara taşıyor. Kil kiremidin sağlamlık, uzun ömür, renk dayanımı, yüzey düzgünlüğü gibi üstün özellikleri Megaron Ultra sayesinde modern mimari uygulamalara alternatif çözüm getiriyor” ifadelerinde bulundu.

Yeni ürünler için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürdüklerini açıklayan Özaydemir, Kılıçoğlu’nun bu yıl da yeni ürünü İnova ile farklı tasarımda ve alternatif renkte kil kiremitleri sektöre sunmaya hazırlandığını açıkladı. Lansmanı 4‐14 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Bayi Buluşmaları 2018’de yapılan Inova’nın, yenilikçi tasarımı ile çatılara modern bir görünüm kazandırdığını belirtti.

Ali Osman ÖZAYDEMİR

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.