Sony’den iki yeni televizyon

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

Sony, 4K HDR görüntü kalitesine sahip iki yeni TV serisi XF83 ve XF70’i satışa sunuyor. X1 işlemcili XF83, 70 inç büyük boyutlu ekranda yüksek kaliteli görüntü arayanlara hitap ediyor. Gelişmiş ses kontrolü ve Android TV ile XF83 4K HDR TV, filmlere, TV programlarına ve binlerce uygulamaya anında erişim sağlıyor ve oyun cihazı olarak da kullanılabiliyor. TV severler programları ya da filmleri Google Play Movies & TV, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube ve diğer uygulamalar üzerinden izleyebiliyorlar. XF83 4K HDR TV, tüm kabloların güvenli ve gizli tutulmasını sağlayan dar bir alüminyum çerçeve ile çevrili. XF70, 4K HDR deneyimini farklı oturma

Gelişmiş ses kontrolü ve Android TV ile XF83 4K HDR TV, filmlere, TV programlarına ve binlerce uygulamaya anında erişim sağlıyor ve oyun cihazı olarak da kullanılabiliyor.

odası kurulumlarına uymak üzere dört ekran boyutu içinde (49, 55, 65) sunuyor. Dahili bir internet tarayıcısı bulunan XF70, Netflix ve YouTube uygulamalarının yanı sıra PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarındaki en iyi oyunlara da anında tek tıkla erişim sağlıyor. XF70 serisi de kabloları set üstü kutuları veya Blu-ray oynatıcılardan çıkan kabloları gözden uzakta tutmak için akıllıca tasarlanmış.

Sony XF83 Casper N400

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.