SEMBOLLERIN GÜCÜ.
Bee Goddess’ın yeni açılan İstinye Park butiğinde gerçekleştirdiği aşk temalı davet.
Dünyanın ilk tılsım mücevher markası
Bee Goddess, yeni açılan İstinye Park butiğinde Yapı Kredi Crystal sponsorluğu ve HELLO! dergisi ev sahipliğinde aşk temalı bir davet gerçekleştirdi.
Tılsım mücevher kavramını yaratan dünyaca ünlü mücevher markası Bee Goddess, İstinye Park’ta yeni açılan ve şık dekorasyonu ile ilham veren Bee Goddess butiğinde Sevgililer Günü için özel bir davet verdi. Yapı Kredi’nin en özel müşterileri için tasarladığı en prestijli kredi kartı Crystal sponsorluğunda ve HELLO! dergisi ev sahipliğinde “Kadının olduğu her yerde aşkın ışığı vardır” sloganıyla düzenlenen davette, hayatımıza aşkı davet etmek için hangi elemente ihtiyaç duyduğumuz ve bu elementlere karşılık gelen Bee Goddess’a ait semboller paylaşıldı.
Mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü diye seslenen Bee Goddess markasının yaratıcısı Ece Şirin ise kendisine de aşk hediye eden, aşktan ilham alan ikonik Bee Goddess tasarımlarının felsefesini ve tılsımlarını misafirler ile paylaştı. Davetin sürpriz konuğu Astroloji Uzmanı Sare Palaska, Sevgililer Günü gecesi ve önümüzdeki üç aylık dönemde herkesin su elementine ve onun temsil ettiği yoğun empati gücü ve karşındakini anlama, anlayışla karşılama duygusuna ihtiyacı olacağını belirterek yaşamlarına aşkı çekmek için Bee Goddess’ın en ikonik aşk tılsımlarından ‘Venüs’ yıldızını tenlerinde taşımalarını önerdi. Sümer Tanrıçası Inanna’dan Hathor’a, Afrodit’e aşk tanrıçalarının sembolü olarak bilinen gökyüzünün en parlak ışığı aşk yıldızı Venüs, yeni başlangıçlar, aşk, müjde, ruhsal rahatlama, maddi bolluk enerjileriyle Emilia Clarke, Nicole Scherzinger, Rita Ora, Reese Witherspoon gibi ünlü isimlerin de tercihi. Bee Goddess markasının yaratıcı Ece Şirin yaptığı konuşmada, yukarı uzanan kolları ile sevginin yenileyici ve yaratıcı gücüne kavuşmayı sembolize eden ve dünyaya sevgi ve güzelliği hediye eden tüm kadınların tılsımı olan Artemis’in, ‘en çok seven ve sevilen’ anlamındaki ‘El Vedud’ tılsımının ve aşkın bilgeliği ile hayata hükmeden, etrafına sevgi saçan görkemli kadınların ışıltısını ifade eden yeni ‘Empress’ koleksiyonunun 14 Şubat’ta aşkı hayatına davet edenler için doğru bir tercih olacağını belirtti. On dört ülkede, kırk iki satış noktası ve yedi butiği ile hızla büyüyen Bee Goddess, tüm dünyada binlerce kadına romantizm, tutku ve aşk dolu tılsımları ile seslenmeye devam ediyor.