MUTFAKTAKİ PROFESYONEL YARDIMCINIZ
Evlerde geçirilen zamanın artmasıyla, yeni buluşma ve sosyalleşme noktası evimizin kalbi mutfaklar oldu. Yeni tarifler denemenin, farklı lezzetler peşinde koşmanın keyfine varanların tercihi ise deneyimli şeflerin iş birliği ile geliştirilen Teka’nın yeni SteakMaster fırını oluyor.
Mutfağın yalnızca yemek yapılan bir alan değil, yaşamın en güzel anlarının yaşandığı, gülünecek, hayal kurulacak bir alan olduğuna olan inancıyla mutfak çözümlerine imza atan teka, sahip olduğu 100 yıllık tecrübesiyle her bir tasarımında mükemmelliği hedefliyor. mutfaklar için en iyi çözümü sağlamak adına kaliteyi, fonksiyonu ve verimliliği buluşturan marka, sevdiklerinizle paylaşmak üzere anlamlı deneyimler sunmayı temel amacı ediniyor. teka’nın son olarak tanıttığı yenilikçi, eşsiz ve özel steakmaster fırın, mutfaklarda restoran kalitesinde et pişirme imkanı sunuyor. et severler için özel olarak, deneyimli şeflerle ortak çalışma sonucu geliştirilen yeni nesil fırın, tıpkı bir profesyonel gibi her zaman mükemmel biftekler pişirmeyi mümkün kılıyor. mükemmel bifteği pişirmenin sırrı üç değişkende gizlidir; mutfakta uygulama ve deneyim, eti pişirmeden önce tavlama ve yüksek sıcaklıklara ulaşma. eğer deneyimli bir şef ya da et konusunda uzmanlaşmış biri değilseniz, tüm bunlar oldukça karmaşık görünebilir. ancak steakmaster 20 otomatik programı, önceden eti tavlama gerekmemesi, eşit ısı dağılımı, hızlı ve güvenilir pişirme özellikleri ile tüm bu endişelere son veriyor. ideal sıcaklığı ayarlamakla görevli olan mutfaktaki yeni yardımcınız, 700 dereceye ulaşabilen iki seramik plaka ve özel demir döküm ızgarasıyla evlerinize restoran kalitesini getiriyor, size ise yalnızca eti seçmek kalıyor.