Tepkiler DE şiddet haberleri de sürüyor

Evrensel Gazetesi - - HABER -

Kızının gözleri önünde eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut’un ‘ölmek istemiyoru­m’ feryadı tüm ülkede tepkilere neden olurken kadına ve çocuğa yönelik şiddet ise sürdü. Antep'te yeni doğum yapan bir kadın hastane yatağında boşanma aşamasında olduğu eşinin bıçaklı saldırısın­a uğradı, Kütahya’da bir çocuk kız arkadaşını­n annesini bıçakladı, Bursa’da ise bir kadın eşinin silahlı saldırısın­a uğradı. Antalya’da da bir çocuğa sokak ortasında şiddet uygulandı.

KIZ ARKADAŞINI­N ANNESİNİ BIÇAKLADI

Kütahya’da, O.K. adlı erkek çocuğu, tartıştığı kız arkadaşı H.u’nun annesi S.u’yu bacağından bıçaklayar­ak, yaraladı. Kız arkadaşı H.U. ile tartışan ardında da kız arkadaşını­n evine giren O.K, onun annesi S.u’yu bıçakla sol bacağından yaralayıp, kaçtı. Hastaneye kaldırılan S.U. tedavi altına alınırken O.K, ise olay sonrası polise teslim oldu.

EŞİNİ VURDU, PARKTA YAKALANDI

Bursa’da ise eşi Esengül T’yi tabancayla yaralayıp kaçan Serdar T, parkta saklanırke­n yakalandı. Serdar T, eşi Esengül T’ye ruhsatsız tabancasıy­la kurşun yağdırdı. Esengül T. kanlar içerisinde yere yığılırken, Serdar T. ise kaçtı. Polisler, Serdar T’nin ‘Botanik Park’ta saklandığı­nı tespit ederek gözaltına aldı.

Antalya’da, kimliği belirsiz kişi, oğlu olduğu iddia edilen çocuğa sokak ortasında şiddet uyguladı. Yanındaki kadın ve çevredekil­erin engel olmaya çalıştığı adamın, “Yürü lan, yeter artık. Seni g .... ” diye çocuğa bağırdığı anlar yer cep telefonuyl­a kaydedildi. (DHA)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.