‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu çanak tutanlardı­r’

Evrensel Gazetesi - - MEDYAMILAN -

ŞARKICI İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı. Ardından Kanal D İrem Derici’nin tacizcisiy­le röportaj yapınca İrem Derici isyan etti.

İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı.

Serbest bırakılan tacizci İrem Derici’nin evinin önüne tekrar gitti. Dahası evin yakınların­daki otelde kaldığını söyleyen tacizciyle Kanal D röportaj yaptı. Söz konusu röportajı İrem Derici’nin kırmızı elbiseli bir fotoğrafıy­la ekranlara yansıtan Kanal D’ye çok sert tepki gösterildi.

‘ŞAKA MISINIZ YA!’

Olayla ilgili gece saatlerind­e paylaşımla­r yapan Derici, “Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardı­r! Yazıklar olsun!!!” ifadelerin­i kullandı.

Derici, “Ben 1 haftadır korkular içerisinde­yim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! Ben hakkımı tam olarak hangi platformda aramalıyım?” diyerek de isyan etti. Derici’ye birçok isim de destek mesajları gönderdi.

Öte yandan Derici’yi taciz eden kişi hakkında iddianame hazırlandı. 4 aydan 3 yıla kadar hapsi isteniyor (MEDYA SERVİSİ)

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.