‘TÜRKIYE’NIN STRATEJIK SEKTÖRÜ LOJISTIK, DIŞ TICARETIN GELIŞIMI IÇIN KATMA DEĞER YARATIYOR’
“LOJISTIK SEKTÖRÜNÜN gelişmesinde dış ticaret sektörünün etkisi yüksek” diyen Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Keleş, sürdürülebilir başarı için atılacak adımların, dış ticaretin büyümesini olumlu yönde etkileyeceğine dikkat çekiyor.
Lojistik sektörünün hacmi ile dış ticaret hacminin bütünleşik olması için hangi tedbirler gündeme alınmalı?
“Sürdürülebilir iş yapabilme ve ihracatı nasıl büyütürüz konusu her zaman gündemimizdeydi. Ancak pandemiyle beraber bu başlıklar daha da önem kazandı. Dünya çok büyük bir değişime girdi. Lojistik hizmetlerinin de bir kâr merkezi olduğu ve buna göre yönetilmesi gerçeği öne çıktı. Daha sonra satış kanallarının değiştiği, e-ticaret ve e-ihracatın mikro ihracat olarak gündeme geldiği bir dönemden geçtik ve terminoloji de değişti. Yeni satış modelleri konuşulmaya başlandı. E-ticaret platformu olmadan hiçbir şirketin rekabet etme gücü olmayacağı anlaşıldı. Lojistik a’dan z’ye değişti. Biz de bunu test ettik. Maliyetlerin sürekli artışı, ticari savaşlar, materyale ulaşmak konularını yönettik. Sertrans olarak 2008’den itibaren e-ticarete odaklandık. Dünya artık bizim için bir pazar noktası. Hız her şeyin önünde. Kuzey Afrika’dan Avrupa’ya, Orta Asya’dan Rusya’ya mevzuatlara uyarak çok başarılı lojistik taşıma hizmeti veriyoruz. Kendi ölçeğimizde lojistiğe yaptığımız yatırımlarla şu anda 200 bin metrekareye yakın alanın 140 bin metrekaresini e-ticaret için kullanıyoruz. Antrepolar, serbest depolar gibi yurt dışındaki yapılandırmalarımızı Almanya, İber Adası, Kuzey Afrika, İngiltere gibi ülkelerde yatırım yaparak büyütüyoruz. Bununla beraber Türkiye’nin en dinamik kanalı KOBİ’lerle yakın iletişim içindeyiz. KOBİ’lerin e-ticarette şansı çok büyük. Bu şansı iyi kullanmak gerek. Özellikle lojistiği kâr merkezine koyup, tüm süreci tek bir yerden tek bir çatı altında sürdürmek gerektiğini düşünüyoruz.”
Sertrans Logistics olarak uluslararası pazarlarda lojistik faaliyetleri yerine getirirken özellikle 2023 vizyonu kapsamında hangi stratejilerle ilerliyorsunuz?
Hedefimiz sektörün ihtiyaç duyduğu dönüşüm sürecine liderlik etmek, 2023 yılında Türkiye’nin en büyük e-ticaret lojistiği firması olmak ki bu hedefimizi gerçekleştirdik diyebiliriz. 2030 yılında Avrupa’nın beş ülkesinden yerleşik düzende lojistik hizmeti vermeye başlamış, Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi olmak. Mevcutta Avrupa coğrafyasının tamamı başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında hizmet verebiliyor noktadayız. Son iki yılda filomuz yüzde 30 büyüdü ama bunun yanı sıra Sertrans depolama kapasitesi yüzde 100’e yakın bir büyümeyle 140 bin metre kareye ulaştı. Önümüzdeki iki yılda bu alandaki yatırımları sürdürerek yine yüzde 100’e yakın bir büyümeyle toplam depolama kapasitemizi 250 bin metrekarenin üzerine çıkartacağız. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında yatırım yapmaya, şirketimizi yurt dışı pazarlarda da büyütmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Almanya depomuz kısa süre içinde yüzde 100 doluluğa ulaştı. Mevcutta Avrupa’da bir lojistik üstü kurmak adına çalışma yapıyoruz. Bu proje sadece bizim için değil, ülkemiz için de son derece önemli bir proje olacak. Lojistik sektörü adeta bir dizayner gibi. Şirketlerin sürdürülebilir hizmet vermesi için çalışan bir sektör. Taşımalarımızın yüzde 70’i hızlı taşıma. Avrupa ile Türkiye arasını üç güne indiren taşımalar gerçekleştiriyoruz. Sertrans olarak gelecek dönemde, önümüzdeki dönemde e-ticarete daha fazla önem vereceğiz. İstihdamda ve eğitimde fırsatlar yaratacağız. Kadın çalışanlarımız bizim için çok değerli. Depo çalışanlarımızın yüzde 50’si kadın ve 2025 için hedefimiz kadın çalışan sayımızı yüzde 80’lere çıkarmak. Bu yıl ayrıca Fark Yaratan İhracat Hikayeleri projesini hayata geçirdik. Proje kapsamında ‘İlham Veren
İhracat Öyküleri’ kitabını yayınladık. Kitapta 10 girişimcinin inanılmaz ihracat öyküsü var. Türkiye’de KOBİ’lerin başarısı ve girişimciliğimizin ne kadar yüksek seviyelerde olduğunu gösteren örnekler bunlar, gurur verici.”