ÖZLEM AVCIOĞLU ANLATTI İSTANBUL BEYEFENDİSİ KANDİLLİ

Hello! (Turkey) - - Inside Story - BÜLENT KAYA

‘Nef Luxury Living’in İstanbul’daki projesi Nef Kandilli, Travel Modus’un kurucusu, seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu ile birlikte Nef Bebeköy ‘Tavşan Ahırı’nda düzenlenen bir davetle tanıtıldı.

İstanbul’un beyefendisi olarak bilinen Kandilli’yi Özlem Avcıoğlu’nun anlatımıyla dinlemek için çok sayıda ünlü isim davete katıldı. Tarihi, denizi, yalıları, sokakları ve lezzetleri ile İstanbul’un ‘İstanbul kalabildiği’ nadir semtlerinden Kandilli’de hayata geçecek Nef Kandilli projesi, konuklar tarafından ilgiyle karşılandı. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur’un ev sahipliğinde düzenlenen bu özel davette Şule Zorlu Cümbüş, Rezzan Benardete, Pervin Ersoy, Cem - Ayşegül Yürekli Şengör, Gökhan Avcıoğlu, Burcu Hanif, Gamze Cizreli, Mustafa Toner, Berrin Yoleri, Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi gibi iş ve tasarım dünyası ile sosyal yaşamın çok sayıda önemli ismi bir araya geldi.

2010 yılından bu yana yenilikçi yaklaşımıyla sektöründe farklılaşan ve son üç yıldır konut sektör lideri olan Nef’in İstanbul’da

hayata geçireceği Nef Kandilli, Boğaz’ın eşsiz manzarası ile şehre yepyeni bir nefes katıyor. Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Emre Arolat tarafından tasarlanan 70 dönümlük bir alan üzerine kurulu Nef Kandilli, 406 konuttan oluşuyor. Dünyaca ünlü Türk mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan ve evlerin iç tasarımının mimar Musta-

İstanbul’un beyefendisi olarak bilinen Kandilli’nin Özlem Avcıoğlu’nun anlatımından dinlendiği davete çok sayıda ünlü isim katıldı.

fa Toner’e ait olduğu Nef Kandilli, hem mimarisiyle semtin ruhuna ayak uyduran hem de yenilikçi Foldhome konsepti ile sakinlerinin hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyor. Ayrıca projede ev sahipleri- nin kullanımına ait özel tekne, Yeniköy’de yalı, Kandilli’de köşk ve 10 dönümlük arsa üzerine Kanlıca’da bahçe de bulunuyor.

Kandilli’de hayata geçecek proje, konuklar

tarafından ilgiyle karşılandı.

n Özlem Avcıoğlu

n Mustafa Toner

n Rezzan Benardete

n Gizem Onurmen, Selçuk Çelik

n Gökhan Avcıoğlu, Cemal Erol

n Mehmet Y. Yılmaz

n Zeynep Üstünel

n Gamze Cizreli

n Berrin Yoleri

n Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi

n Şule Zorlu Cümbüş

n Gülden Yılmaz

n Hülya Eltemur

n Simla Beyazıt

n Pervin Ersoy

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.