GENÇ OYUNCU ALİ KEÇELİ PERFORMANSI İLE ALKIŞ ALDI

Engin – Selen Keçeli çiftinin oğulları Ali Keçeli’nin rol aldığı ve geçen hafta vizyona giren ‘Görevimiz Tatil’ filminin galası Vadistanbul AVM sinema salonlarında gerçekleşti.

Hello! (Turkey) - - Inside Story - BÜLENT KAYA

Görevimiz Tatil adlı sinema filminde usta oyuncular Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün oğlunu canlandıran Ali Keçeli, performansı ile büyük alkış topladı. Genç yaşta oyunculuk eğitimi alan ve üç sezondur kapalı gişe oynayan ‘Frankenstein’ adlı oyundaki performansı ile büyük beğeni toplayan Ali Keçeli, küçük yaşlarda başladığı oyunculuk eğitimine Sadri Alışık Kültür Merkezi ve yaz aylarında ise yurtdışında devam ediyor.

Şehir Tiyatroları yönetmen yardımcısı Tolga Yeter’in yönettiği ‘Hamlet’ oyununda da Horatio karakterine can veren Ali Keçeli’yi Vadistanbul’daki film gösteriminde başta ailesi olmak üzere yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı. Ge- çen yıl ‘Hep Yek 2’ adlı filmde de Deniz Uğur’un oğlunu canlandırarak sinemaya adım atan Ali Keçeli, ‘Görevimiz Tatil’ filminde ise usta oyuncular Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün oğlunu canlandırdı.

Yaz aylarında Oxford Drama, UCLA Film Academy, Royal Academy ve Juilliard gibi iyi okullarda eğitimini sürdüren Ali Keçeli, oyunculuk eğitimine hem ülkemizde hem de yurtdışında devam ediyor. Özellikle annesi ve tüm ailesinden tam destek gören Ali Keçeli, yılın aile komedisi ‘Görevimiz Tatil’ filmindeki başarılı oyunculuğu ile alkış yağmuruna tutuldu.

n Lara - Engin - Selen - Ali Keçeli

n Sitare Kalyoncuoğlu

n Nilgün Sipahioğlu

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.