BURCU ŞENDIR MIAMI’DE HEM IŞ HEM TATIL

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

SOSYAL YAŞAMIN SEVILEN ISMI, IŞ KADINI BURCU ŞENDIR, SON MIAMI SEYAHATINDE HEM TATIL YAPTI HEM DE YENI KOLEKSIYONU IÇIN KATALOG ÇEKTI.

Her yıl mutlaka Miami’ye gittiğini belirten Burcu Şendir, bu seyahatinin hem iş hem de tatil amaçlı olduğunu söyledi. Miami’de tam sekiz gün kaldığını söyleyen Şendir, en unutulmaz deneyiminin ise Zoological Wildlife Hayvanat Bahçesi’nde kucağına alıp sevdiği beyaz yavru aslan olduğunu belirtti. Gündüzleri vaktini Setai ve Delanoda Beach’te geçirdiğini belirten Şendir, alışveriş olarak ise tercihlerini yeni açılan Briclle City Center, Balharbour ve Merrick Park’tan yana kullanmış.

Burcu Şendir’in akşamları ise en keyif aldığı yerler Soho Beach House, Baoli ve Faena olmuş. Aynı zamanda bu yıl ‘Soyoo’ adını verdiği plaj kıyafetlerinden oluşan markasının yeni sezon tasarımlarının katalog çekimlerini de Miami sahillerinde gerçekleştiren Burcu Şendir, markasının bu sezon ilhamını gökkuşağından aldığını belirtti. 20 parçalık kapsül koleksiyonda pantolonlar, şortlar ve tuniklerin bulunduğunu belirten Şendir, Soyoo 2018 koleksiyonunun nisan ayında görücüye çıkacağını dile getirdi.

Miami’de sekiz gün kalan Burcu Şendir, katalog çekimlerinin yanı sıra bol bol alışveriş de yapmış.

Miami sahillerinde markası Soyoo’nun 2018 koleksiyonu için çekim yaptıklarını söyleyen Burcu Şendir, modellerle de birebir ilgilendi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.