ŞİMDİ DE BEBEK’TE KAPILARINI AÇTI!

Özgün craft tatları ve mimari dekorasyonu ile fark yaratan The Populist, Bomontiada’dan sonra Bebek’te müdavimlerini ağırlamaya başladı.

Hello! (Turkey) - - Hello! Lifestyle - HAZIRLAYAN: FİGEN NALAN ÖZKAN fozkan@doganburda.com

The Populist Bebek’in konsept tasarımı, Bomontiada’da olduğu gibi İspanya’nın ödüllü tasarım ofisi Lagranja’nın imzasını taşıyor. The Populist’in karakteristik mimari stilinden izler taşıyan Bebek şubesinde mekana özel tasarlanan pek çok detay da dikkat çekiyor. Ambiyansı ve lezzetleri ile Bebek’e bambaşka bir hava katacak The Populist’in en göze çarpan dekorasyon unsurlarından birisi, tavandan başlayıp mekanın her köşesini saran ‘beer dream machine’.

Craft lezzetlerin yapımında kullanılan özel aktarım makinesinin bir maketi olarak konumlandırılan ‘beer dream machine’ ışıklandırması ve tasarımı ile The Populist’in mekan tasarımındaki iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor. İç ve dış alan olmak üzere geniş bir alanda misafirlerini ağırlayan Bebek, iyi yemek ve iyi müzik felsefesi ile The Populist’in kendine has kültürünü misafirlerine yüzde 100 yaşatıyor. Şehrin en keyifli buluşma noktalarından biri olacak The Populist Bebek, kendisiyle özdeşleşen DJ performanslarını bu kez bar bölümünde konumlandırdığı DJ kabininde gerçekleştiriliyor.

Kendine has ruhu ile şehir içinde bambaşka bir dünyanın kapısını aralayan The Populist, ‘ustalıkla işlenmiş’ anlamına gelen ‘craft’ lezzetleri ile de farkını ortaya koyuyor.

The Populist’te bir ilk: Pazar kahvaltısı

İmza lezzetleri ile iddialı olan The Populist, Bebek şubesinde bir yeniliğe imza atarak misafirlerine pazar günleri kahvaltı menüsü de sunacak. Monte Cristo Brioche tost, avokadolu çavdar tost, eggs Benedict ve The Populist Bircher Musli gibi farklı lezzetleri bir araya getiren zengin kahvaltı menüsü ile The Populist Bebek, uzun kahvaltı keyfinin de vazgeçilmez mekanlarından biri olmaya aday.

“İyi yemek, iyi müzik ve craft tatlar” mottosunu elden bırakmayan The Populist, ikinci adresinde de DJ performansları ve farklı etkinliklerle adından söz ettirecek...

Tarihi Bomonti

Bira Fabrikası’ndan sonra ikinci şubesini Bebek’te açan The Populist, iyi yemek ve iyi müzik felsefesi, konsepti ve mekan tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyacına

farklı seçenekler sunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.