KIRMIZI HALIDAN ÇOK DAHA İDDİALI

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Oscar törenlerinin en önemli olaylarından kırmızı halı geçidi bu yıl ihtişamlı elbiselerden ziyade daha sade ve abartıdan uzak tercihlerle dolup taşsa da en az kırmızı halı kadar iddialı olan Vanity Fair partisi, neredeyse tüm Oscar Töreni’ne damgasını vurdu. Full transparan elbiseler, Victoria’s Secret modellerinin nefes kesen tercihleri ve Oscar Töreni’nde olmayıp partiye katılan isimler, sabahın ilk ışıklarına dek Wallis Annenberg Center’da düzenlenen partide eğlendi ve gecenin stresini attı. En iddialı elbiseleri sizler için derledik.

Kırmızı halıdan

daha iddialı olan Vanity Fair partisinde başrol

transparan elbiselerin ve onları taşıyan

cüretkar isimlerindi.

Vanity Fair’de en çok tercih edilen tasarımcılardan biri Ralph & Russo oldu.

Adı bir dönem güzel model Cara

Delevingne ile anılan Victoria’s Secret modeli Stella

Maxwell, Julien Macdonald imzalı derin yırtmaçlı siyah

elbisesiyle göz kamaştırıyordu. Adriana Lima,

Elton John Vakfı tarafından her yıl düzenlenen partiden sonra Vanity Fair partisinde de görüntülendi. Lima, Alberta Ferretti imzalı kadife siyah bir tuvalet tercih etmişti.

Vanity Fair partisindeki en göz kamaştırıcı isimlerden biri de

bu yıl Victoria’s Secret’a veda eden 36 yaşındaki model Alessandra Ambrosio idi. Ambrosio, full transparan Ralph & Russo elbisesiyle kırmızı halıyı adeta

ateşe verdi! Swarovski taşlarla süslenmiş Alberta Ferretti elbisesiyle dudak uçuklatan bir diğer isim de güzel model Elsa Hosk oldu.

Başarılı aktris Amy Adams, Vanity Fair partisine 2015 yılından bu yana evli olduğu Darren Le Gallo ile birlikte katıldı. Adams, kırmızı halı geçişi sırasında eşinin dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdu. Joe Manganiello ve Sofia Vergara, gecenin en güzel çiftlerinden biriydi.

Vergara, pelerinli bir Ralph & Russo

tercih etti.

30 yaşındaki güzel model

Rosie HuntingtonWhiteley de su yeşili Ralph & Russo elbisesiyle kırmızı halıda yerini almıştı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.