‘Steakhouse & Sports Bar’ konseptlerini bir araya getirerek lezzet tutkunlarını buluşturan BASKQET geçen hafta kapılarını özel bir davetle açtı.

‘Steakhouse & Sports Bar’ konseptlerini bir araya getirerek lezzet tutkunlarını sıcak bir çatı altında buluşturan Baskqet geçen hafta kapılarını özel bir davetle açtı.

Hello! (Turkey) - - Bu Hafta - GÖKSEL MENTEŞOĞLU

İstanbul’un son zamanlarda hızla gelişen bölgelerinden İstinye’de, metropol hayatının getirdiği yoğun tempodan uzak bir lokasyonda konumlanan mekan, konuklarına tam bir aile ortamı sunmayı amaçlıyor. Sıcak ve samimi bir atmosferde, seçkin lezzetlerle misafirlerini ağırlayan Baskqet’in açılış daveti olduk- ça renkli geçti. İş, sanat, spor ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü ismin katılım gösterdiği açılış davetinde DJ David Şaboy performansıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Ayrıcalıklı tatları, konforlu atmosferi ve ‘Steakhouse & Sports Bar’ konseptlerini bir araya getiren, farklı yüzüyle dikkat çeken mekanın

açılışında misafirler harika bir gecede buluşmanın keyfini yaşadı. Adını ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm’ün belirlediği ‘Baskqet’in kapısındaki tabelasından mekanın iç dekorasyonuna kadar birçok obje basketboldan izler taşıyor. Aydınlatmada kullanılan pota şeklindeki lambalar, duvarları süsleyen formalar, basket topları ve Kerem Gönlüm’ün basketbol oynarkenki fotoğraf- ları dekorasyonun temel taşları olmuş. Gönlüm, felsefesi lezzet üzerine kurulu mekanı “Ev sahibi avantajı ile rakip takımı tam bir lezzet markajına alarak, Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini, nefis pişirme teknikleri ve ustalıkla birleştirerek damaklarda tam bir lezzet patlaması yaratıyor” diye anlatıyor.

İş, spor ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü ismin katılım gösterdiği açılış davetine DJ David Şaboy performansıyla renk kattı.

n Kerem Gönlüm, Latife Aycan, Elif Gönlüm, Betül - Cumhur Gönlüm

n Zeynep - Haldun Üstünel

n Fulya Gündoğdu, Azra Yenibayrak

n Belma Canciğer - Gani Müjde

n Ufuk Sarıca, Kerem Gönlüm

n Burak - İrem Kayar

n David Şaboy

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.