KADINLAR BAŞROLDEYDİ

İstinyePark, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Kadın Platformu D’She ile işbirliği yaparak konusunda birer başarı sembolü haline gelmiş kadınların deneyimlerini AVM ziyaretçileri ile paylaştı.

Hello! (Turkey) - - Inside Story -

Kadınların modadan sağlıklı beslenmeye, formda kalmaktan lezzetli yemek tariflerine, dünyada gidilecek her destinasyondaki en trend restoranlardan en keyifli otel adreslerine kadar birçok tavsiyeyi bulabilecekleri D’She, “Daha iyi bir sen ol!” felsefesiyle hayata geçti. Bu platformun diğer platformlardan ayrıldığı en önemli nokta, kadınlar tarafından referans değeri yüksek, bilgisi ve görüşleriyle değer kazanmış isimlerin tek bir çatı altında deneyimlerini paylaşıyor olması. İstinyePark, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü ana etkinlik alanında, konusunda birer başarı sembolü olan kadınların katıldığı sohbet programının ardından Le Petite Maison’da verilen davetle kutladı.

Kadın Platformu D’She işbirliğiyle düzenlenen etkinlik, kadınlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Yaklaşık 250 ziyaretçinin izle-

diği programda, Tuvana Büyükçınar Demir, ‘Kendi Bedenine Göre Stilini Yaratanlar’; Cansen Yeni Kut, ‘Kadın Her Yaşta Nasıl Güzel Olur?’; Dilara Tahincioğlu Sel, ‘Kadınların En Özel Anlarına Değer Katmak’; Funda Karayel, ‘Kadının Toplumdaki Yeri’; Nevşah Karamehmet, ‘Sağlıklı Ruh ve Beden Bütünlüğü İçin Nefesin Önemi’; Revna Demirören, ‘Kadının Sosyal Sorumluluktaki Rolü ve Değeri’; Dilek Avşar, ‘Kadın Her Yaşta Hayal Ettiği Bedene Sahip Olabilir mi?’ ve Sibel Büyükçınar, ‘Sağlıklı Bir Beden İçin Coaching’ konularında konuşma yaptılar.

Sitare Kalyoncuoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlik sonrası Le Petite Maison’da konuşmacılar ve cemiyet dünyasından Beyhan Bağış, Reyhan İpekel, Merva Ulusoy, Yelda Tiftik ve Ayşegül Toplusoy gibi birçok ismin katıldığı bir davet verildi. D’She, deneyimlerine güvenilen isimlerin tercihlerinden yola çıkarak kadınların hayatına değer katmayı hedefliyor. İki ay gibi kısa bir sürede 80’den fazla ünlü kadının hayata dair pek çok konuda tavsiyelerinin yer aldığı platformda, bugüne kadar Arzu Sabancı, Aslı Şen, Berrin Zorlu, Banu Çarmıklı, Cansen Yeni Kut, Pınar Altuğ, Maide Kurttepeli, Taylan Kümeli gibi birçok tanınmış isim yer aldı. Sitare Kalyoncuoğlu ve Şebnem Atay imzası taşıyan kadınlararası tavsiye platformu D’She, 8 Mart’taki lansmanın ardından sesini daha fazla kadına duyurarak, tüm kadınların hayatlarına bu platformda değer katmaya devam edecek.

Sosyal yaşamın ünlü kadınlarının katıldığı ve deneyimlerini paylaştığı sohbet programını yaklaşık 250 ziyaretçi izledi.

n Sitare Kalyoncuoğlu, İstinyePark Genel Müdürü Uğur Berk

GÖKSEL MENTEŞOĞLU

n Şebnem Arslan, Sinem Ayan

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.